Jagged Alliance: Flashback ufundowane na Kickstarterze. Ledwie

Patryk Purczyński
2013/05/24 08:40
5
0

Choć studio Full Control chciało na poczet Jagged Alliance: Flashback uzbierać zaledwie 350 tys. dolarów, sztuka ta udała się duńskiemu studiu z niewielką nadwyżką.

Jagged Alliance: Flashback ufundowane na Kickstarterze. Ledwie

Ojciec chrzestny turowych RPG-ów - bo tak właśnie ekipa Full Control określa serię Jagged Alliance - nie rozpalił umysłów graczy. Nowa odsłona cyklu, nosząca podtytuł Flashback, została co prawda sfinansowana na Kickstarterze, ale niewiele zabrakło, by zbiórka zakończyła się fiaskiem. Dość powiedzieć, że studio rodem z Danii prosiło tylko o 350 tys. dolarów (w porównaniu do innych projektów to niewielka suma), a uzbierało zaledwie 18 tys. dolarów więcej. Kwotę tę uzbierano dzięki wpłatom od nieco ponad 7 tys. osób.

Wcześniej przedstawiciele Full Control narzekali na niewielkie zainteresowanie projektem, gdy kampania na Kickstarterze dopiero ruszyła. Teraz są jednak wdzięczni najwierniejszym fanom, dzięki którym Jagged Alliance: Flashback powstanie. - Nie możemy się już doczekać rozpoczęcia prac nad tą niesamowitą grą - dodają.

GramTV przedstawia:

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
24/05/2013 13:30

Co Wam nie odpowiada w BiA? Graliście w tą grę, czy tylko piszecie, jakie to jest złe i schrzanione? Jak nie, to zajmijcie chociaż kilka miast, a najlepiej z modem Combat Evolved - gra się cudownie - a dopiero potem oceniajcie. No i oczywiście graliście po patchach (dodanej mgły wojny) czy przed? Do pauzy taktycznej można się szybko przyzwyczaić. Przez to, że często gra toczy się często bez pauzy, to tylko plus, bo przeciwnik może nas czymś zaskoczyć, a z modem CE - AI jest bardzo ciekawe.Ja jako wierny fan JA gram w BiA już drugi raz i mam przy tym kupę frajdy. Nawet więcej niż w "dwójce" :)

Usunięty
Usunięty
24/05/2013 12:43

Czy tylko mnie nieco gryzie w oczy nastepujace stwierdzenie "The Godfather of turn-based RPG action[...]" ?

Usunięty
Usunięty
24/05/2013 10:49

Na poczatku backnalem, ale wkrotce wycofalem. Nie gralem w zadna gre od nich. Nie wiem na co ich stac i niesmak po BIA pozostaje. Jak zrobia fajna gre to kupie wtedy. Jesli nie to straty nie bedzie.
Trwa Wczytywanie