Cris Velasco kompozytorem muzyki do Company of Heroes 2

Patryk Purczyński
2013/04/12 11:54
6
0

Twórcę muzyki do takich tytułów, jak God of War czy Mass Effect na swój pokład zaprosiła SEGA. Ścieżka dźwiękowa do Company of Heroes 2 ma ukazać okrucieństwo wojny.

Cris Velasco kompozytorem muzyki do Company of Heroes 2

Nagrodzony w przeglądzie BAFTA Cris Velasco skomponuje muzykę do Company of Heroes 2 - poinformowała SEGA. - Jego ścieżka dźwiękowa idealnie ukazuje heroizm i tragedię, jakie staramy się sportretować w grze - mówi dyrektor dźwiękowy studia Relic Entertainment, David Renn.

- Cris pracował niestrudzenie by zapewnić nam bogatą, głęboką muzykę, która różni się od wszystkich innych soundtracków, jakie w życiu słyszałem. Od Rosji pogrążonej w zimie po wielkich rozmiarów bitwy na wschodnim froncie ścieżka dźwiękowa wspiera grę w prawdziwie kinowym stylu, a my nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z osiągniętych rezultatów - dodaje Renn.

GramTV przedstawia:

Sam Velasco mówi natomiast, że soundtrack do Company of Heroes 2 od początku postrzegał bardziej jako "Symfonię dla frontu wschodniego" niż typową ścieżkę dźwiękową dla gry. - Muzyka ma ukazać horror wojny i determinację, z jaką walczą rosyjscy żołnierze - dodaje.

Przypomnijmy, że pierwsi szczęśliwcy już testują wersję beta Company of Heroes 2. Gra ma wyznaczony termin wydania na 25 czerwca.

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
12/04/2013 17:48
Dnia 12.04.2013 o 15:53, Dared00 napisał:

> To czemu nie zrobia tylko gry o niemieckich bohaterach, dzielnie zwalczajacych terrorystow > z AK? O ile pamiętam, to w Codename Panzers była kampania niemiecka, razem z atakiem na Polskę.

Tak, była. Jeszcze pamiętam ból rzyci w mediach że gra jest antypolska, pokazuje Polaków jako pijaków etc.

Dared00
Gramowicz
12/04/2013 15:53
Dnia 12.04.2013 o 15:36, Harunia napisał:

To czemu nie zrobia tylko gry o niemieckich bohaterach, dzielnie zwalczajacych terrorystow z AK?

O ile pamiętam, to w Codename Panzers była kampania niemiecka, razem z atakiem na Polskę.

Usunięty
Usunięty
12/04/2013 15:36

To czemu nie zrobia tylko gry o niemieckich bohaterach, dzielnie zwalczajacych terrorystow z AK?
Trwa Wczytywanie