Alarm betowy: Company of Heroes 2

Patryk Purczyński
2013/03/28 17:44

Znamy datę rozpoczęcia beta-testów Company of Heroes 2. Wiemy też, na co Relic Entertainment i SEGA pozwolą graczom, którzy się na nią załapią.

Alarm betowy: Company of Heroes 2

Szczęśliwcy, którzy dostali lub dostaną się na zamkniętą betę sieciowego trybu Company of Heroes 2, do zabawy i wynajdywania tego, co przydałoby się w nowej produkcji Relic Entertainment poprawić, przystąpią 2 kwietnia. Twórcy udostępnią graczom sześć map, pozwalających na rozgrywkę jeden na jednego, dwóch na dwóch, trzech na trzech i czterech na czterech. Będzie można także samemu lub z udziałem kolegów zmierzyć się z wrogiem sterowanym przez sztuczną inteligencję.

Rozwój będzie możliwy do 40. poziomu. - Zapraszamy naszych fanów do bety, by pomogli nam w przetestowaniu i dopracowaniu balansu gry przed premierą. Będą oni mogli również zaobserwować zmiany, jakie wprowadziliśmy od czasów grudniowej alfy - mówi producent Company of Heroes 2, Greg Wilson.

GramTV przedstawia:

Pierwsza faza zamkniętej bety dostępna będzie wyłącznie dla graczy, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe na strategię Relic Entertainment. W drugiej szansę dołączenia do testów otrzymają również inni entuzjaści tego typu produkcji. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy się ona rozpocznie.

Komentarze
13
Usunięty
Usunięty
02/04/2013 22:26

Czy można prosić oficjalnego przedstawiciela gram.pl o odpowiedź na pytanie:Czy kupno CoH2 w gram.pl daje dostęp do zamkniętej bety (jak pre-order przez steam)?Dotychczasowe posty użytkowników portalu, to czyste spekulacje. Ja na ten przykład, nigdzie nie widzę informacji, czy oferta w gram.pl to pre-order, pre-purchase czy inny czort.Dziękuję :)

Usunięty
Usunięty
29/03/2013 09:35

[m]

Usunięty
Usunięty
29/03/2013 09:16
Dnia 29.03.2013 o 08:41, Leos8 napisał:

Proponuję mody Europe at War, Blitzkrieg albo Eastern Front. Na tych modach obecnie gram z kumplami, nie wiedząc czemu, ludzie wolą podstawkę od tych modów, więc ludzi za dużo nie ma.

Pamiętam, że grałem trochę w eastern front, ale bardzo mało graczy było w tym modzie. Wiem też, że testowałem właśnie chyba blitzkrieg i ten mod tak zmieniał rozgrywkę, że musiałem go usunąć. Zmiany były zbyt drastyczne, jak na mój gust. Tego Europe at War nie sprawdzałem na pewno.Tak czy siak czekam na drugą część gry. Do jedynki już nie wracam i zostawiam dobre wspomnienia :).
Trwa Wczytywanie