Capcom rozczarowany wynikami Darkstalkers Resurrection

Patryk Purczyński
2013/04/11 21:58
3
0

Darkstalkers Resurrection nie sprzedało się na tyle dobrze, by usatysfakcjonować władze Capcomu.

Capcom rozczarowany wynikami Darkstalkers Resurrection

Na liście najlepiej sprzedających się gier na PSN w marcu Darkstalkers Resurrection zajęło siódme miejsce. Mimo to Capcom nie jest zadowolony z wyników sprzedaży swojej dystrybuowanej drogą cyfrową produkcji, która trafiła także na XBLA. - Niestety, miejsce na tej liście nie jest na tyle wysokie, by mogło zostać uznane za prawdziwy sukces - tłumaczy Christian Svensson.

- Pracujemy nad promocjami i nad poprawą sytuacji. Nie poddajemy się. Jestem jednak rozczarowany początkową sprzedażą w porównaniu do innych bijatyk z naszego katalogu, zwłaszcza, że Darkstalkers jest najbogatszą w funkcje i prawdopodobnie po prostu najlepszą grą tego typu, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy - mówi wiceprezes wykonawczy Capcomu.

GramTV przedstawia:

- Zanim jednak ludzie dojdą do błędnych konkluzji, chciałbym podkreślić, że nie obwiniam fanów, którzy kupili grę i wsparli markę. Jestem im bardzo wdzięczny (bardzo Wam wszystkim dziękuję) - dodaje Svensson.

Darkstalkers Resurrection zadebiutowało 13 marca.

Komentarze
3
porckypizgus
Gramowicz
12/04/2013 19:51

Gdyby każdą swoją "starą" bijatykę robili tak jak zrobili z Super Street Fighter 2 Turbo HD Remix to sprzedaż byłaby dziesięciokrotnie większa. Lecz po co jak można dodać filtry i dwa marginesy z punktami pffff.

Usunięty
Usunięty
12/04/2013 07:25

Nie dziwie się w demko grałem około 5 minut i usunąłem

Usunięty
Usunięty
11/04/2013 22:57

Heh robią crapy potem się dziwią że słaba sprzedaż, people please.
Trwa Wczytywanie