Plastelina wraca do łask. Twórcy Neverhood zapowiadają nową grą

Piotr Bajda
2013/03/14 17:38
9
0

Trzech autorów legendarnego Neverhood znowu chwyci za plastelinę, czwarty za zeszyt do nut i zaliczą - miejmy nadzieję - triumfalny powrót.

Plastelina wraca do łask. Twórcy Neverhood zapowiadają nową grą

Doug TenNapel skrzyknął kolegów ze starych lat (nie było trudno, pracują razem w studiu animacji Pencil Test) - Mike'a Dietza oraz Eda Schofielda i ogłosił powrót na Facebooku. Do ekipy dołączył też odpowiedzialny za fenomenalną oprawę dźwiękową Neverhooda Terry Taylor.

Panowie zapowiadają nową przygodę z nieznanymi dotąd bohaterami, ale utrzymaną w charakterystycznym dla nich stylu. Będzie plastelina, będzie poklatkowa animacja, będzie wskazywanie i klikanie. Wszystko to na PC i Macach.

GramTV przedstawia:

Na więcej szczegółów musimy jeszcze poczekać. Jeśli nie chcecie siedzieć z założonymi rękami, to tutaj możecie podzielić się swoimi sugestiami.

Komentarze
9
Usunięty
Usunięty
16/03/2013 23:01

Dawno temu w to gralem, zajebiscie wspominam (tak samo jaki i Abe''a choc to troche inne klimaty), dla mnie mus, oby tylko nie skopali.

Vojtas
Gramowicz
15/03/2013 12:48

"Twórcy Neverhood zapowiadają nową grą"Huh?

Usunięty
Usunięty
15/03/2013 10:59

Świetna informacja :) Neverhood to dla mnie jeden z najlepszych tytułów jakie grałem. Jeśli kolejna gra będzie choć w części tak dobra jak tamten kochany staroć to i tak będzie dobrze.
Trwa Wczytywanie