Felieton

Premiera dodatku Dirty Arena do Afterfall: Insanity za tydzień

Mateusz Stanisławski, 15 lutego 2013 18:40 7

Wiemy, kiedy dokładnie posiadacze Afterfall: Insanity będą mogli wyposażyć swoje egzemplarze gry w darmowy dodatek Dirty Arena. Zgodnie z zapowiedzią do premiery rozszerzenia dojdzie jeszcze w tym miesiącu.

Nicolas Games potwierdziło dzisiaj, że darmowe rozszerzenie Dirty Arena do Afterfall: Insanity zadebiutuje na platformie Steam już 22 lutego, czyli równo za tydzień. Przypominamy, że w ramach DLC będziemy mogli wziąć udział w szeregu wyzwań przywodzących na myśl zmagania w trybie Horda (starcia z coraz silniejszymi falami przeciwników, w tym pełnoprawnymi bossami). Nowa forma zabawy, która zaoferuje kolejną porcję osiągnięć, będzie dostępna po ukończeniu kampanii dla pojedynczego gracza.

Jednocześnie produkcja doczeka się nowej aktualizacji, która między innymi umożliwi zapis profilu użytkownika w chmurze. Przypominamy, że na Insanity seria Afterfall nie zakończy się – w drodze jest już Pearl of the Wasteland, o którym sporo informacji znajdziecie w naszym wywiadzie z Tomaszem Majką.

Two Worlds II z finalnym rozszerzeniem jeszcze w tym roku - pierwsze konkrety DLC Shattered Embrace
Mordhau z oficjalną datą premiery na PC; poznaliśmy wymagania sprzętowe
Fields of Elysium – zobacz premierowy zwiastun pierwszego epizodu dodatku The Fate of Atlantis do Assassin’s Creed Odyssey
Assassin’s Creed Odyssey otrzyma kreator zadań fabularnych
najnowsze