Premiera dodatku Dirty Arena do Afterfall: Insanity za tydzień

Mateusz Stanisławski
2013/02/15 18:40
7
0

Wiemy, kiedy dokładnie posiadacze Afterfall: Insanity będą mogli wyposażyć swoje egzemplarze gry w darmowy dodatek Dirty Arena. Zgodnie z zapowiedzią do premiery rozszerzenia dojdzie jeszcze w tym miesiącu.

Premiera dodatku Dirty Arena do Afterfall: Insanity za tydzień

Nicolas Games potwierdziło dzisiaj, że darmowe rozszerzenie Dirty Arena do Afterfall: Insanity zadebiutuje na platformie Steam już 22 lutego, czyli równo za tydzień. Przypominamy, że w ramach DLC będziemy mogli wziąć udział w szeregu wyzwań przywodzących na myśl zmagania w trybie Horda (starcia z coraz silniejszymi falami przeciwników, w tym pełnoprawnymi bossami). Nowa forma zabawy, która zaoferuje kolejną porcję osiągnięć, będzie dostępna po ukończeniu kampanii dla pojedynczego gracza.

Jednocześnie produkcja doczeka się nowej aktualizacji, która między innymi umożliwi zapis profilu użytkownika w chmurze. Przypominamy, że na Insanity seria Afterfall nie zakończy się – w drodze jest już Pearl of the Wasteland, o którym sporo informacji znajdziecie w naszym wywiadzie z Tomaszem Majką.

GramTV przedstawia:

Komentarze
7
mtsach
Gramowicz
Autor
18/02/2013 20:05
Dnia 15.02.2013 o 20:32, TobiAlex napisał:

A ci co mają wersję z cdp.pl to skąd mają pobrać?

Zapytałem o tę kwestię twórców i niestety złe wieści:Tak ten dodatek jest darmowy dla użytkowników Steam - inne platformy na razie nie są przygotowane.

Usunięty
Usunięty
16/02/2013 20:56
Dnia 15.02.2013 o 20:32, TobiAlex napisał:

A ci co mają wersję z cdp.pl to skąd mają pobrać?

Przyłączam się do pytania.@kotlecik5Zepsują. Wierzyłem, że będzie dobrze, myślałem nawet o tym, że Perła będzie cRPG. Nie, po zapowiedzi przestałem mieć nadzieję. Z tego co pamiętam gra będzie podzelona na 3 epizody oddzielnie sprzedawane. Fabuła ma być niby dobra, ale skoro dostaniemy 2h gry (cała gra ma mieć 6h rozrywki - nie wiem, czy oni gadali o Perle jako Perle, czy o osobnych jej częściach każdej po 6h, ale ze zdania wynika, że jednak 3 gry x 2h) w trzech odsłonach to nie wróżę grze sukcesu. Ja sam tego nie kupię. Wolę mieć miłe wspomnienia z InSanity ER, niż kupować 2 godziny gry. Już Fall of Setariff chyba było lepsze. ;D Mimo że nie grałem.

kotlecik5
Gramowicz
16/02/2013 17:33

Insanity to raczej już nic nie pomoże, a jak zepsują "Perlę" tak samo jak Insanity, to nie wróżę im dobrej przyszłości. Chociaż zapowiedzi nie napawają optymizmem.
Trwa Wczytywanie