Zapowiedziano dodatek do Afterfall: Insanity

Adam "Harpen" Berlik
2012/12/20 12:13

Firmy Nicolas Games i Intoxicate Studio ogłosiły rozszerzenie do gry Afterfall: Insanity o nazwie Dirty Arena. Znamy już szczegóły na jego temat, w tym przybliżony termin wydania.

Zapowiedziano dodatek do Afterfall: Insanity

Po tym, jak Horda odniosła ogromny sukces w Gears of War 2, niemal każdy producent stara się, by tryb ten znalazł się również w jego grze. Pojawił się on chociażby w Alan Wake: American Nightmare, Dead Island czy Wiedźminie 2, a niedługo trafi również do Afterfall: Insanity za sprawą darmowego dodatku Dirty Arena.

Jak czytamy w informacji prasowej, Dirty Arena zawierać będzie dodatkowy tryb przetrwania, który aktywuje się dopiero po ukończeniu gry Afterfall: Insanity. Tradycyjnie zabawa polegać będzie na odpieraniu fal coraz silniejszych przeciwników. Oprócz tego pojawią się inne zadania, w tym przechodzenie etapów areny lub wykonywanie specjalnych misji, za które otrzymamy osiągnięcia.

GramTV przedstawia:

Afterfall: Insanity – Dirty Arena zaoferuje możliwość rozprawienia się z mniejszymi falami wrogów - po rozprawieniu się z nimi przyjdzie czas na starcie z mini bossem. Autorzy zapowiadają także obecność monstrualnych przeciwników. Pokonywanie wrogów nagradzane będzie kredytami, które wydamy na zakup nowych rodzajów broni oraz amunicji.

Dirty Arena ma ukazać się w lutym na Steamie. Wówczas pojawi się także patch do gry Afterfall: Insanity zawierający opcję zapisu stanu rozgrywki w chmurze oraz dodający system osiągnięć.

Komentarze
17
Usunięty
Usunięty
28/12/2012 23:28

Dodanie takiego trybu do tej gry wydaje mi się trochę bez sensu. Mogliby skupić się na nowych projektach aby trochę poprawić wizerunek marki. Pamiętam że gdy śledziłem newsy o Afterfallu to pojawiały się wzmianki o pracach nad grami Afterfall X i Afterfall Czarnobyl, który został zapowiedziany przy okazji pierwszej prezentacji Insanity i miał towarzyszyć premierze polskiego filmu o Czarnobylu. Jednak słuch zarówno o filmie jak i o grze zaginął.Chęć dodania takiego trybu do gry zapewne można usprawiedliwiać faktem iż dostali zielone światło na steamie i chcą sprezentować coś więcej niż tylko tą samą obecną na rynku od półtorej roku wersję gry.Tak czy inaczej trzymam kciuki za Nicolas Games, Insanity nie było złą grą.

Usunięty
Usunięty
28/12/2012 23:13
Dnia 23.12.2012 o 22:28, LubieWafle napisał:

Zamierzam sobie kupić tę grę wkrótce... jeśli okaże się dobra, to może i kupię dodatek. Jednak wciąż to nie to, co chciałem widzieć. Od kilku lat czekam już na Afterfall, ale jako RPG. :P

Swoją drogą jeszcze spytam: będzie działał dodatek pod Afterfalla kupionego w cdp.pl ??

Usunięty
Usunięty
23/12/2012 22:28

Zamierzam sobie kupić tę grę wkrótce... jeśli okaże się dobra, to może i kupię dodatek. Jednak wciąż to nie to, co chciałem widzieć. Od kilku lat czekam już na Afterfall, ale jako RPG. :P
Trwa Wczytywanie