Felieton

Zapowiedziano dodatek do Afterfall: Insanity

Adam Berlik, 20 grudnia 2012 12:13 17

Firmy Nicolas Games i Intoxicate Studio ogłosiły rozszerzenie do gry Afterfall: Insanity o nazwie Dirty Arena. Znamy już szczegóły na jego temat, w tym przybliżony termin wydania.

Po tym, jak Horda odniosła ogromny sukces w Gears of War 2, niemal każdy producent stara się, by tryb ten znalazł się również w jego grze. Pojawił się on chociażby w Alan Wake: American Nightmare, Dead Island czy Wiedźminie 2, a niedługo trafi również do Afterfall: Insanity za sprawą darmowego dodatku Dirty Arena.

Jak czytamy w informacji prasowej, Dirty Arena zawierać będzie dodatkowy tryb przetrwania, który aktywuje się dopiero po ukończeniu gry Afterfall: Insanity. Tradycyjnie zabawa polegać będzie na odpieraniu fal coraz silniejszych przeciwników. Oprócz tego pojawią się inne zadania, w tym przechodzenie etapów areny lub wykonywanie specjalnych misji, za które otrzymamy osiągnięcia.

Afterfall: Insanity – Dirty Arena zaoferuje możliwość rozprawienia się z mniejszymi falami wrogów - po rozprawieniu się z nimi przyjdzie czas na starcie z mini bossem. Autorzy zapowiadają także obecność monstrualnych przeciwników. Pokonywanie wrogów nagradzane będzie kredytami, które wydamy na zakup nowych rodzajów broni oraz amunicji.

Dirty Arena ma ukazać się w lutym na Steamie. Wówczas pojawi się także patch do gry Afterfall: Insanity zawierający opcję zapisu stanu rozgrywki w chmurze oraz dodający system osiągnięć.

Just Cause 4: Dare Devils of Destruction ze zwiastunem i datą premiery
Star Wars Jedi: Fallen Order będzie kompletną opowieścią, bez planów dotyczących DLC
Znamy zawartość przepustki sezonowej do Anno 1800
Resident Evil 2 otrzymuje DLC odblokowujące wszystkie nagrody
najnowsze