Nowy Batman niemal pewny! Premiera ponoć jeszcze w tym roku!

Patryk Purczyński
2013/02/12 16:14

[Zaktualizowano] Dyrektor finansowy korporacji Time Warner napomknął o nowej produkcji z serii Batman: Arkham. Szczegółów niestety nie znamy, ale sama wiadomość o powstawaniu gry brzmi optymistycznie.

Nowy Batman niemal pewny! Premiera ponoć jeszcze w tym roku!

- Mamy w tym roku silny kalendarz wydawniczy gier, w tym nowa odsłona marki Batman: Arkham - zdradził podczas ostatniego spotkania z inwestorami John K. Martin, dyrektor finansowy molocha medialnego Time Warner, w skład którego wchodzi wydawca Warner Bros.

- Oczekujemy, że Warner zanotuje kolejny mocny okres w 2013 roku. Z odrobiną szczęścia ten rok może być równie pomyślny, a być może nawet lepszy niż 2012 - dodał Martin. Żadnych szczegółów na temat nowego Batmana nie zdradził. Możemy się jednak domyślić, że za produkcję odpowiada sprawdzone w boju studio Rocksteady, stojące za znakomitymi Batman: Arkham Asylum i Arkham City.

GramTV przedstawia:

[Aktualizacja] Jak podają nieoficjalne źródła, za nowego Batmana nie stoi Rocksteady Studios, a Spark Unlimited, które obecnie finalizuje prace nad Lost Planet 3.

Komentarze
24
Usunięty
Usunięty
13/02/2013 09:18

Bez Rocksteady to już nie będzie ten sam Batman. Wielka szkoda.

Usunięty
Usunięty
12/02/2013 23:32

Mam nadzieję,że jednak Rocksteady robi nowego Batmana i żeby to był sequel,a nie jak głosiły plotki,że to będzie prequel.Chciałbym by Bane i Scarecrow zaliczyli jakiś większy występ w kolejnej części.

Spoiler

W końcu wiele wskazywało w Arkham City na to,że Scarecrow szykuje coś dużego

A Ra''s Al Ghul pewnie i tak powróci,w końcu nieraz wracał ;).

Usunięty
Usunięty
12/02/2013 23:15

Ten rok zapowiada się co raz ciekawiej. Watch dogs, GTA V, Rome 2, Batman :), mmmm i like it ;d.
Trwa Wczytywanie