Informacje

Deadly Premonition na pewno doczeka się kontynuacji. Akcja może toczyć się w Europie

0

Właściciele PS3 niebawem otrzymają Deadly Premonition: Director's Cut, ale wygląda na to, że Rising Star Games ma dla fanów tego tytułu znacznie więcej atrakcji.

Deadly Premonition na pewno doczeka się kontynuacji. Akcja może toczyć się w Europie - obrazek 1

- Rozmawiamy obecnie z Tomio Kanazawą o przyszłości Deadly Premonition - mówi Hidetaka "Swery" Suehiro, autor gry. - Może nie będzie to Deadly Premonition 2, ale z pewnością coś to będzie. W tej chwili zastanawiamy się nad tym, jak sprawić, by umiejscowienie gry w Europie stało się interesujące - wyznaje.

A wywołany do tablicy Tomio Kanazawa zdradza, że miejscem akcji będzie raczej wieś niż teren zurbanizowany. - Np. Hitchin - rzuca. W tej właśnie niewielkiej miejscowości w brytyjskim hrabstwie Hertfordshire swoją europejską siedzibę ma studio, które powołało Deadly Premonition do życia.

- Żyłem tam przez wiele lat pracując dla Rising Star Games. Kiedy zacząłem tam mieszkać, nie było tam żadnych rozrywek - nic nie mogłem tam dla siebie znaleźć. Z czasem pokochałem jednak to miejsce, dlatego poleciłem je Swery'emu - wyjaśnia Kanazawa.

Przypomnijmy, że na początku roku autorzy Deadly Premonition zapowiadali niespodziankę dla fanów tego tytułu. Czyżby chodziło właśnie o kontynuację?

Najnowsze
Lubisz nas?