MechWarrior Tactics w fazie zamkniętej bety

Małgorzata Trzyna
2013/01/10 19:31
4
0

Jeśli MechWarrior Online nie jest grą, w której czujecie się mocni, możecie spróbować swoich sił w MechWarrior Tactics – strategii turowej free-to-play.

MechWarrior Tactics w fazie zamkniętej bety

By wziąć udział w zamkniętej becie, musicie jednak liczyć się z pewnymi wydatkami. Twórcy proponują wykupienie jednego z trzech pakietów Fundatorów – Veteran (za 20 dolarów), Elite (50 dolarów) i Legendary (120 dolarów), gwarantujących udział w testach. Każdy pakiet oferuje kilka jednostek, pewną ilość waluty używanej w grze oraz specjalnego bonusu do wykorzystania tylko podczas bety. Prócz tego gracze otrzymają konto premium na 1-2 miesiące. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie mwtactics.com.

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
Strider
Gramowicz
11/01/2013 10:24

"By wziąć udział w zamkniętej becie, musicie jednak liczyć się z pewnymi wydatkami. "Ta informacja to bzdura, nie mogę wyjaśnić dlaczego tak uważam, bo panuje NDA, jednak do bety przyjmowani są ludzie, którzy wcześniej wysłali odpowiednie zgłoszenia. Pierwsze klucze zostały rozesłane 7 grudnia i do dzisiaj rozesłano ich kilka tysięcy, o czym można poczytać na forum gry. Nic a nic się za to nie płaci.To, o czym wspomina artykuł to poprostu preorder, w którym jednym z bonusów jest udział w becie, co obecnie jest praktykowane niemal w każdej grze.Ten news trzeba by zmodyfikować, bo obecnie do rzetelnych informacji prasowych to on nie należy...

Usunięty
Usunięty
10/01/2013 22:16

Czekam na tę grę, ale poczekam na "premierę", zresztą mam wrażenie, że model płatności może tę grę zabić, jeśli ktoś płacić po prostu nie będzie chciał.

Usunięty
Usunięty
10/01/2013 20:51
Dnia 10.01.2013 o 20:24, Dadziol20 napisał:

No no płacić za betę. Widzę, że sobie coraz śmielej poczyniają w naszej branży. Chociaż jakby popatrzeć tak na dzisiejszy rynek gier to dużo takich bet wychodzi w cenie finalnego produktu.

beta konczy sie tam gdzie nie bedzie juz resetu. a sprzedawanie gry i oferowanie premium raczej wyklucza reset. gry online dluuugo/ w ogole nie maja premiery pudelkowej wiec nie ma jawnego podzialu ''beta/release'' - bo po co on komu ?
Trwa Wczytywanie