Weekend ze sztuką - Odcinek 1: Artur Sadlos

gram.pl
2012/12/08 14:00
9
0

Nadeszła pora, by wyrzucić kolejny as z rękawa - tym razem pełen sztuki i niesamowitego talentu, wprost ze świata gier komputerowych.

Wstęp

Wstęp, Weekend ze sztuką - Odcinek 1: Artur Sadlos

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zaprezentować Wam kolejny, świeży cykl na Gramie, który tym razem będzie skupiał się na często niedocenianym aspekcie elektronicznej rozgrywki - szkicach i grafikach koncepcyjnych. W tym tygodniu udało nam się zdobyć niesamowite dzieła Artura Sadlosa, który naszym zdaniem pokazał jak wiele może zdziałać wytrwałość, talent i wyobraźnia. Jeśli nigdy wcześniej nie słyszeliście o Arturze, to macie czego żałować, choć jednocześnie trudno się temu dziwić. Jak to zazwyczaj bywa z konkretnymi osobami odpowiedzialnymi za dane gry, ich nazwiska giną w gąszczu setek innych, przez co ich prace znane są głównie pod szyldem samej firmy produkującej gry. Artur jest wystarczająco utalentowany, by doprowadzić do depresji właściwie każdego, kto kiedykolwiek marzył o rysowaniu i wylał już z siebie niemałą ilość artów, których część możecie podziwiać poniżej. Kto wie - być może dzięki całemu cyklowi on, tak jak i inni artyści, których prace pojawią się na łamach serwisu, zyska nieco zasłużonego rozgłosu wokół własnej osoby. Czas pokaże. Tymczasem usiądźcie wygodnie i w spokoju nacieszcie oczy.

Dead Island - postacie

Dead Island - postacie, Weekend ze sztuką - Odcinek 1: Artur Sadlos

Call of Juarez: The Cartel - postacie

Call of Juarez: The Cartel - postacie, Weekend ze sztuką - Odcinek 1: Artur Sadlos

Call of Juarez: The Cartel - lokacje

Call of Juarez: The Cartel - lokacje, Weekend ze sztuką - Odcinek 1: Artur Sadlos

GramTV przedstawia:

Pozostałe

Ostatnie, choć jednocześnie chyba najprzyjemniejsze dla oka przykłady twórczości Artura. Rozsiądźcie się wygodnie, bo tym razem nie musicie bawić się w ciągłe klikanie.

Pozostałe, Weekend ze sztuką - Odcinek 1: Artur Sadlos

Jeśli macie ochotę na więcej, zawsze możecie odwiedzić jedną ze stron Artura. Śmiało, nie boli - chyba że jesteście niepełnoletni, jako że część z nich może zawierać arty przeznaczone dla osób dorosłych:

Artur Sadlos Blogspot

Torturrs Portfolio Imagine FX Portfolio

Artur Sadlos Deviantart

Powrót
【Źródło】

Tagi:

HOT
News
Dead Island
Call of Juarez: The Cartel
Artur Sadlos
Komentarze
9
Usunięty
Usunięty
10/12/2012 10:55

Arty świetne, pozwolę sobie na lekki offtop, orientuje sie ktoś co za utwór jest w tle pierwszego filmu ? Pachnie Zimmerem ale pewności nie mam.

Usunięty
Usunięty
09/12/2012 23:00

Genialny pomysł na cykl, który od dziś jest moim ulubionym.

Minamir
Gramowicz
09/12/2012 14:54

Ze swojej strony polecam artworki Adama Adamowicza, pracownika Bethesdy, który zmarł w tym roku. Wykonał naprawdę świetną robotę tworząc concepty do Skyrima i Fallouta 3, a także do DLC do Obliviona. http://fallout.bethsoft.com/adam/ http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Concept_Art/1 (na górze są linki Page One, Page Two itd)
Trwa Wczytywanie