F2P Command & Conquer z najdłuższą betą w historii marki

Małgorzata Trzyna
2012/11/06 04:14
2
0

Beta-testy Command & Conquer rozpoczną się w pierwszej połowie 2013 roku. EA na razie nie chce nakręcać kampanii marketingowej, woli, by gra obroniła się sama.

 F2P Command & Conquer z najdłuższą betą w historii marki

- Ekipa i ja zdajemy sobie sprawę, że poprzednie tytuły Command & Conquer były zabugowane – czasem mniej, czasem bardziej – napisał menadżer społecznościowy z BioWare Victory na blogu gry. – Szczególnie C&C4 (tak, właśnie podałem tytuł!) daleko odbiegało od naszych oczekiwań i standardów względem C&C. Wiemy zatem, jak się czujecie – sporo rozmawiam z naszym zespołem projektantów, by omówić mechanikę, funkcje oraz meta-grę w naszym nowo powstającym Command & Conquer.

GramTV przedstawia:

- Mamy już wizję gry w naszej wyobraźni i wiemy, dokąd zmierzamy z nowym Command & Conquer, tworząc wspaniały RTS, które może nosić z dumą nazwę C&C. Tak, kierunek jest nowy i wielu zapewne powiedziałoby, że nie jest to „prawdziwe” C&C, tak samo mówiło wielu po ukazaniu się pierwszego Generals.

- Na razie planujemy rozpocząć testy w pierwszej połowie 2013 roku i będzie to najdłużej trwająca beta w historii marki. Wiemy, że macie znacznie więcej pytań dotyczących Command & Conquer i być może zastanawiacie się, czemu milczymy na jego temat. Zdecydowaliśmy, że gra będzie mówić sama za siebie zamiast robić typowy, marketingowy szum, którego moglibyście się spodziewać.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
06/11/2012 08:13

hahahaha gra f2p(p2w) w wiecznej becie pewnie bedzie:D:D teraz tak to wlasnie jest;p wprowadza gre zrobia z niej bete w ktorej mozna(trzeba) bedzie placic:p a jak cos sie stanie np. Reset gry to gracze ktorzy wydali kupe kasy nie beda mogli sie niczego domagac poniewaz gra byla w wersji BETA XD ostatnio taki oto jest trend z tymi betami;p Dobry przyklad z The Settlers Online;p od ponad roku w becie i konca nie widac;p

Usunięty
Usunięty
06/11/2012 05:56

Ciekawe podejście z tym brakiem szumu… Mnie jakby od razu kupili, bo poczułem wdzięczność, ale pewnie to tez pułapka, taki szum bez szumu. Z resztą, skoro za około rok dopiero ruszy długa beta, to mają z półtora, do dwóch lat na wydanie tytułu, jeszcze może się strategia marketingowa zmienić w tym czasie.