Borderlands Legends na iOS ujawnione - znamy szczegóły, premiera jeszcze w tym miesiącu

Adam "Harpen" Berlik
2012/10/22 13:11
0
0

Do sieci trafiły informacje na temat Borderlands Legends, a także termin wydania gry. Pojawią się w niej bohaterowie z pierwszej odsłony tego cyklu wydanej na PC, X360 i PS3 oraz cechy dobrze znane z "dużych" wersji.

Borderlands Legends na iOS ujawnione - znamy szczegóły, premiera jeszcze w tym miesiącu

Mordecai, Lilith, Roland i Brick to postacie doskonale znane entuzjastom Borderlands – znajdą się one również w przenośnej wersji gry o nazwie Borderlands Legends, która trafi na iPhone'a i iPada w październiku. Gra została ujawniona w cyfrowej wersji strategicznego przewodnika Borderlands 2 – powyżej znajdziecie stosowny screenshot.

Borderlands Legends zaoferuje system rozgrywki zbliżony do tego, który znamy z „dużych” wydań. Za pokonywanie przeciwników i wykonywanie zadań otrzymamy punkty doświadczenia i pieniądze – kasę przeznaczymy na zakup nowych rodzajów broni, a XP na rozwój swojego herosa i odblokowywanie dostępu do nowych umiejętności.

GramTV przedstawia:

Każdy bohater w Borderlands Legends będzie posiadał unikatowe drzewko rozwoju. Nie zabraknie także trybu Fight for Your Life. Co ciekawe, w grze mają pojawić się losowo generowane poziomy oraz „strategiczny system osłon”.

źródło

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!