Zostań strażnikiem na lotnisku i konfiskuj kontrabandę w Funky Smugglers!

Małgorzata Trzyna
2012/10/11 18:33
2
0

Funky Smugglers zapewni Wam mnóstwo świetnej zabawy, gdy będziecie wykręcać szalone piruety palcem po ekranie przy dźwiękach funkowej muzyki. Gra powstała w polskim studiu 11 bit Studios i jest już dostępna w App Store.

Zostań strażnikiem na lotnisku i konfiskuj kontrabandę w Funky Smugglers!

Przemytnicy próbują przeszmuglować na lotnisku najróżniejsze rzeczy, a Waszym zadaniem, jako ochrony, jest przeskanowanie ich rentgenem i konfiskata niedozwolonych przedmiotów w bardzo prosty sposób: wystarczy wskazać je palcem. Kto by pomyślał, że babcia ukrywa w swojej torebce piłę mechaniczną? Im szybciej i sprawniej poradzicie sobie z tym zadaniem, tym lepsze combosy wykręcicie, co przełoży się na rekordowe wyniki punktowe.

GramTV przedstawia:

Funky Smugglers oferuje losowe misje w trybie dla jednego gracza, a jeśli weźmiecie udział w Walkach Zespołów i zmierzycie się z inną drużyną, będziecie mogli zdobyć więcej monet, za które można kupić ulepszenia, nową kontrabandę i nowych przemytników. Grze towarzyszy funkowa muzyka z lat 70, której możecie posłuchać na poniższym trailerze.


Funky Smugglers jest uniwersalną aplikacją na iPhone'a, iPada, iPod Toucha, dostępną w aż 11 językach: polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim, portugalskim, koreańskim, chińskim i japońskim. Grę możecie kupić w App Store za 0,99 dolara.

Komentarze
2
Madoc
Gramowicz
11/10/2012 20:52

Obejrzałem ten zwiastun wyłącznie dla muzyki.

Usunięty
Usunięty
11/10/2012 19:30

Fajna gra. Ale dziwi mnie że bardzo dużo murzynów przemyca żeczy :P