Rockstar Games Collection - Episode 1 w ofertach zagranicznych sklepów internetowych

Adam "Harpen" Berlik
2012/10/11 12:39
7
0

W dwóch zagranicznych sklepach internetowych pojawiła się niezapowiedziana dotąd kompilacja o wymownej nazwie Rockstar Games Collection - Episode 1, w której znajdą się cztery produkcje.

Rockstar Games Collection - Episode 1 w ofertach zagranicznych sklepów internetowych

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, Red Dead Redemption, LA Noire i Midnight Club: Los Angeles Complete Edition to gry, które – zdaniem sklepów Buy.com i CDUniverse – będą wchodziły w skład zestawu Rockstar Games Collection - Episode 1.

Powyżej możecie zobaczyć również okładkę Rockstar Games Collection - Episode 1 w wersji na PlayStation 3 (planowane jest także wydanie edycji na Xboksa 360). Kompilacja będzie dostępna w sprzedaży od 13 listopada bieżącego roku w cenie 59,99 dolarów, czyli chętni zapłacą za nią tyle samo, co za tradycyjny premierowy tytuł.

GramTV przedstawia:

Jak na razie Rockstar nie skomentował tej informacji, ale oficjalne potwierdzenie Rockstar Games Collection - Episode 1 to raczej tylko formalność.

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
12/10/2012 09:25

Teraz to Ty się zajmij "Dishonored", "XCOM''em" i "Borderlands 2" oraz "Torchlight 2", Pilocie. :)

Lordpilot
Gramowicz
12/10/2012 09:21

Piękny zestaw :) Jako fanboj Rockstar''a brałbym i grałbym, tyle że 3 z 4 gier w tym zestawie już mam.Brakuje mi tylko Midnight Club, już od jakiegoś czasu poluje na ten tytuł, niestety w Polsce jest on praktycznie na ten moment nie do dostania - nawet na allegro. Sprawdziłem z ciekawości jakaż to firma go w Polsce "rozprowadza" i wtedy ten brak stał się już jasny ;-) Cóż siostra zjedzie do Polski to przywiezie - znowu zarobi jakiś angielski sklep ;-)

porckypizgus
Gramowicz
11/10/2012 23:41

Jeśli ktoś niedawno nabył konsolę no to ma szczęście. Inni powinni brać przykład od Rockstar.
Trwa Wczytywanie