Wasteland 2 nagrodą dla osób nie skąpiących grosza na Project Eternity

Małgorzata Trzyna
2012/10/10 00:09
1
0

Obsidian Entertainment zapowiedziało, że ci, którzy wsparli Project Eternity kwotą wyższą lub równą 165 dolarów, otrzymają dodatkowo pierwsze rozszerzenie oraz Wasteland 2 bez dodatkowych opłat.

Wasteland 2 nagrodą dla osób nie skąpiących grosza na Project Eternity

Twórcy Project Eternity zapowiedzieli, że nie będzie zbiórki na rozszerzenie gry, które ma być pełnokrwistym, bogatym pakietem, wydanym po 6 miesiącach od premiery wersji podstawowej. Na razie nie ujawnili jego zawartości, ale zapewniają, że nie będzie to skromne DLC, a gracze powinni wiedzieć, czego się spodziewać po dodatku do gry działającej na silniku na Infinity.

GramTV przedstawia:

Obsidian Entertainment nawiązało również współpracę z Brianem Fargo, który zaoferował Wasteland 2 jako premię dla tych, którzy nie poskąpili grosza na Project Eternity, w zamian za wsparcie dla swojej inicjatywy Kicking It Forward. Fargo pomógł wybić się wielu ludziom z Obsidianu: Feargusowi Urquhartowi, Chrisowi Avellone, Joshowi Sawyerowi oraz Brianowi Menze.

Jak dotąd fani wsparli Project Eternity łączną kwotą niemal 2,5 miliona dolarów. Do końca zbiórki pozostało 7 dni. Premiera gry planowana jest na kwiecień 2014 roku.

Źródło

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
10/10/2012 15:04

"[...] <b> na </b> silniku <b> na </b> Infinity." Troszkę się zapędziliście ;)