Informacje

Serious Sam 3 coraz bliżej debiutu na Xboksie 360

...

Wygląda na to, że cierpliwość właścicieli Xboksa 360 wyczekujących premiery Serious Sam 3: BFE zostanie wkrótce wynagrodzona. Dokładnego terminu wydania nadal jednak nie znamy.

Serious Sam 3: BFE - obrazek 1
Serious Sam 3: BFE

- Serious Sam 3 na XBLA rozpoczyna proces certyfikacji - poinformował zespół Croteam na Facebooku Poważnego Sama. Więcej informacji chorwackie studio obiecało podać, gdy gra zostanie już zatwierdzona przez Microsoft. Można się jednak spodziewać, że na premierę tego tytułu na cyfrowej platformie Xboksa 360 nie będzie trzeba długo czekać.

Przypomnijmy, że Serious Sam 3: BFE ma za sobą udany debiut na pecetach. Właściciele blaszaków najnowsze perypetie Poważnego Sama mieli okazję poznać już pod koniec ubiegłego roku. Jeszcze przed premierą na komputerach było jasne, że Croteam będzie chciał przenieść grę także na Xboksa 360 i PlayStation 3. Właściciele tej ostatniej platformy na swoją wersję "trójki" poczekają jednak znacznie dłużej. Jej produkcja rozpocznie się bowiem dopiero, gdy Serious Sam 3: BFE trafi na Xboksa 360.

Najnowsze
Lubisz nas?