Informacje

Gamescom 2012: Starcia amerykańskich i japońskich wojsk na soczystych materiałach wideo z Red Orchestra 2: Nadciągająca Burza

3 Mateusz Stanisławski

Pamiętacie jeszcze o Red Orchestra 2: Nadciągająca Burza? Nowy trailer i długi gameplay z tego samodzielnego rozszerzenia robią naprawdę niezłe wrażenie.

Na Red Orchestra 2: Nadciągająca Burza trochę czekamy – dość powiedzieć, że już w listopadzie 2011 roku informowaliśmy o obsuwie. W każdym razie rozszerzenie powstaje i ma się całkiem dobrze – powinno trafić na półki sklepowe na początku przyszłego roku.

Oprócz gamescomowego trailera serwujemy Wam dziewięciominutowy gameplay przygotowany przez serwis Gamespot. Na materiał wideo, okraszony komentarzem producenta gry, składają się prezentacje czterech nowych aren bojów – Saipan, Betio, Hanto i Iwo Jima.

Gwoli ścisłości odnotujmy jeszcze, że Red Orchestra 2: Nadciągająca Burza jest wysmażane z myślą wyłącznie o posiadaczach komputerów osobistych. Do odpalenia produkcji, którą na terenie naszego kraju wyda firma Cenega, nie będzie konieczne wcześniejsze zainstalowanie „podstawki”.

gamescom 2012 – zapoznaj się z najświeższymi informacjami w naszej specjalnej sekcji!

3 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Big_Boss

Zapowiadali wcześniej, że będzie to darmowy mod do podstawki. Coś się zmieniło?

Odpowiedz
G dariuszp

Widać podniosły im się ambicje i chcieli to troszkę rozbudować inwestując czas. Grafika przestarzała ale sama gra świetna i godna polecenia. Dawno mi jakaś strzelanka sieciowa sprawiła tyle przyjemności.

Odpowiedz
Trolowarzysz

Oj chyba już nie

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?