Felieton

Gamescom 2012: Starcia amerykańskich i japońskich wojsk na soczystych materiałach wideo z Red Orchestra 2: Nadciągająca Burza

Mateusz Stanisławski, 18 sierpnia 2012 17:50 3

Pamiętacie jeszcze o Red Orchestra 2: Nadciągająca Burza? Nowy trailer i długi gameplay z tego samodzielnego rozszerzenia robią naprawdę niezłe wrażenie.

Na Red Orchestra 2: Nadciągająca Burza trochę czekamy – dość powiedzieć, że już w listopadzie 2011 roku informowaliśmy o obsuwie. W każdym razie rozszerzenie powstaje i ma się całkiem dobrze – powinno trafić na półki sklepowe na początku przyszłego roku.

Oprócz gamescomowego trailera serwujemy Wam dziewięciominutowy gameplay przygotowany przez serwis Gamespot. Na materiał wideo, okraszony komentarzem producenta gry, składają się prezentacje czterech nowych aren bojów – Saipan, Betio, Hanto i Iwo Jima.

Gwoli ścisłości odnotujmy jeszcze, że Red Orchestra 2: Nadciągająca Burza jest wysmażane z myślą wyłącznie o posiadaczach komputerów osobistych. Do odpalenia produkcji, którą na terenie naszego kraju wyda firma Cenega, nie będzie konieczne wcześniejsze zainstalowanie „podstawki”.

gamescom 2012 – zapoznaj się z najświeższymi informacjami w naszej specjalnej sekcji!

Microids zapowiedziało remake XIII – kultowego FPS-a z 2003 roku
Chernobylite - nadchodzący survival horror na oficjalnym wideo z rozgrywki!
Mortal Kombat 11 - nowy gameplay z brutalnym Shao Kahnem
Pierwszy gameplay z Borderlands 3 już za dwa tygodnie
najnowsze