Zakończono eliminacje do Gran Turismo Academy

Małgorzata Trzyna
2012/06/26 18:51
2
0

Po dwóch miesiącach rywalizacji w największych miastach Polski: Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie i Katowicach zakończono eliminacje do Nissan Gran Turismo Academy.

Zakończono eliminacje do Gran Turismo Academy

Każdy posiadacz PlayStation 3 mógł przystąpić do eliminacji od 1 maja. W czerwcu można było próbować swoich sił na żywo i walczyć o udział w kolejnych etapach, ścigając się na symulatorach PlayStation 3 w specjalnie wyznaczonych strefach Nissan Gran Turismo Academy. Ostatnie eliminacje odbyły się w Katowicach 24 czerwca. Do finału narodowego zakwalifikowało się 32 kierowców, którzy zmierzą się ze sobą w lipcu w Warszawie.

Najszybsi gracze z każdego kraju, którzy dostali się do narodowego finału, będą mogli rywalizować ze sobą podczas zawodów Race Camp, które odbędą się w sierpniu na torze Silverstone w Wielkiej Brytanii. Zwycięzcy wezmą udział w intensywnym i szczegółowym Programie Szkolenia Kierowców, w ramach przygotowania do udziału w 24-godzinnym wyścigu w Dubaju w styczniu 2013 roku.

Nissan i PlayStation połączyły siły już po raz czwarty, organizując GT Academy. Jest to innowacyjny program szkoleniowy łączący przestrzeń wirtualną z rzeczywistością. Wzięcie udziału w tym wydarzeniu umożliwia rozpoczęcie kariery prawdziwego kierowcy wyścigowego. Od 2008 roku w GT Academy swoich sił próbowało 1,5 miliona uczestników.

GramTV przedstawia:

Szczegółowe informacje możecie znaleźć na stronach:

http://www.facebook.com/GTAcademy

http://eu.gran-turismo.com

http://www.twitter.com/GTAcademy

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
26/06/2012 20:59

Po sezonie po raz kolejny dochodzi do mnie, ze trzeba zainwestowac w G27 :p Na padzie ciezko zalapac sie na miejsca w czolowce, trzeba miec nielada sprawnosc w paluchach. Jak sie jej nie ma to jazda jest lekko szarpana i w rezultacie traci sie milisekundy pomimo idealnie obranej linii przejazdu. Na dobrej kierze, z precyzyjnym i czulym pedalem gazu, oraz hamulca latwiej balansowac w zakretach;

ajst90
Gramowicz
26/06/2012 19:45

Zrobić złoto we wszystkich testach nie było trudno, co innego zająć jakieś dobre miejsce. :)