News

Valve: Half-Life'a 3 ogłosimy na swój sposób

Patryk Purczyński, 06.06.2012 14:55 22

Pamiętacie koszulki z logo Half-Life'a 3? Albo stronę internetową zwiastującą rychłe nadejście gry? Cóż, Valve, jeśli już ogłosi nową odsłonę słynnego cyklu, to na pewno nie w ten sposób.

E3 jest kolejną wielką imprezą, po której spodziewano się zapowiedzi nowego Half-Life'a (choć może nie tak bardzo, jak w przypadku zeszłorocznych targów), i która te nadzieje rozwiewa. Plotki wokół nowej odsłony przygód Gordona Freemana nie chcą ucichnąć, z drugiej strony mamy jednak wyraźną deklarację Gabe'a Newella, że na E3 jego załoga nie ogłosi niczego z "trójką" w tytule.

Kiedy zatem mamy spodziewać się nowych wieści o tej uwielbianej serii? - Kiedy ogłosimy Half-Life'a 3, to nie zrobimy tego za pośrednictwem jakiejś koszulki czy forum, albo niezrozumiałej gierki internetowej. Zrobimy to na swój sposób - mówi Chet Faliszek na łamach magazynu Games. Da się w tych słowach wyczuć nutkę krytycyzmu pod adresem osób rozsiewających plotki (i tych, którzy są gotowi w nie uwierzyć) na temat nowego Half-Life'a.

Jedyną jak dotąd wiadomością z obozu Valve na E3 jest potwierdzenie daty premiery i ceny Counter-Strike: Global Offensive.

najnowsze