Battlefield 3 Premium umożliwia wcześniejszy dostęp do DLC

Małgorzata Trzyna
2012/05/18 15:55

Usługa Battlefield 3 Premium, o której ostatnio jest coraz głośniej, zaoferuje subskrybentom wcześniejszy dostęp do wszystkich przyszłych rozszerzeń gry.

Battlefield 3 Premium umożliwia wcześniejszy dostęp do DLC

Wystarczy jednorazowa wpłata, by pokryć koszty wszystkich dodatkowych pakietów do Battlefielda, jakie mają się pojawić w przyszłości. System przypomina usługę Call of Duty Elite od Activision.

Battlefield 3 Premium umożliwi dostęp do pięciu dodatków: Close Quarters (zaplanowane na 12 czerwca), Armored Kill (jesień) oraz End Game (zima). Dwie kolejne paczki planowane są na sierpień tego roku oraz marzec 2013, ale jeszcze nie wiadomo dokładnie, co będą zawierać. Prawdopodobnie będą to mniejsze dodatki niż te wymienione wyżej.

GramTV przedstawia:

Nowe kamuflaże i inne ekskluzywne przedmioty z gry również będą dołączane do pakietów.

"Najpierw wyjdzie jedyny w swoim rodzaju nóż i nieśmiertelnik premium, a także zestaw kamuflaży munduru żołnierza, maskowań broni, nieśmiertelniki oraz przydziały, które sprawią, że będziesz się wyróżniać i otrzymasz więcej opcji personalizacji" - czytamy na stronie Battlefieldo.

O szczegółach usługi Battlefield 3 Premium będziemy mogli usłyszeć 4 czwartego czerwca, podczas tegorocznych targów E3.

Komentarze
24
Usunięty
Usunięty
27/05/2012 21:56

a czy to premium to na abonament czy płacisz raz i masz na zawsze? Jeśli nie jest na abonament to dla mnie jest ok, nie zaszkodzi :D Nie wiecie kiedy mają to wprowadzić?

Usunięty
Usunięty
19/05/2012 21:01

PS. Ciekawe jaka bedzie cena i faktyczny sklad tego premium. Jak dadza duzo broni, to powiedzmy mozna sie zastanowic.

Usunięty
Usunięty
19/05/2012 02:17
Dnia 18.05.2012 o 17:30, Lisun napisał:

> COD Elite, ale w CODzie jeszcze nie wpadli na pomysł żeby sprzedawać unikalne noże, > mundury, maskowań broni i innych "bajerów". No proszę was. Z tego co wiedzę w gameplayach z konsoli, to powoli zaczynają - pojawił się kamuflaż Winter niedostępny dla ludzi niemających EL1TE, nie wspominając o custom emblematach także dostępnych tylko przez EL1TE.

No, a przeciez sa to rzeczy kluczowe dla rozgrywki. Zawsze mnei bawili ludzie ktorzy sie podniecaja takimi pierdolami. Brakuje tylko kolorowych czapeczek i teczowych sznurowadel.
Trwa Wczytywanie