Informacje

Pierwszy pamiętnik dewelopera Dragon's Dogma już dostępny w wersji z polskimi napisami

2

W serwisie YouTube na kanale firmy Cenega Poland pojawił się pamiętnik dewelopera gry Dragon's Dogma z polskimi napisami. Pierwszy odcinek poświęcony jest twórcom wspomnianej produkcji.

Pierwszy pamiętnik dewelopera Dragon's Dogma już dostępny w wersji z polskimi napisami - obrazek 1

Dragon's Dogma zapowiada się naprawdę świetnie, a osoby, których nie interesuje jedynie gra, ale także proces jej powstawania, powinny zapoznać się z pierwszym odcinkiem pamiętnika dewelopera. Capcom wyjaśnia w nim kulisy tworzenia tego action RPG-a. Rozsiądźcie się wygodnie, bo poniższy materiał wideo, opatrzony polskimi napisami, trwa ponad pięć minut:

Dragon's Dogma zadebiutuje 25 maja w wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3, ale grę można sprawdzić już teraz, pobierając demo z Xbox Live Marketplace lub PlayStation Network. Na gram.pl znajdziecie już pierwsze wrażenia z wersji beta.

2 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Lordpilot

Po demie wnioskuje, że świetna gra się szykuje :D

Pamiętniki fajne, ale też sporo w nich marketingowego bełkotu ;-) Zawsze mnie to lekko bawi, kiedy devsi mówią o swoim tytule w takim "uniesieniu" jakby właśnie zrobili kolejny światowy cud. Do tego mam wrazenie, że te polskie napisy to z google translatora są :D

Niemniej - szykuje się IMO kapitalny tytuł, demko bardzo mi się spodobało, cieszy mnie też że Capcom wreszcie wyskoczył z jakąś nową marką. No, ale maj i czerwiec to masakra, więc ten zakup poczeka ;-)

Odpowiedz
G Damianuss1

I mnie się demo spodobało bardzo. Też czuję, że będzie to naprawdę dobra gra.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum