Metro: Last Light będzie na E3. Nowe szczegóły techniczne

Patryk Purczyński
2012/04/11 15:35
8
0

THQ zapowiada, że silnik 4A Engine, na którym oparta jest gra Metro: Last Light, będzie przechodził zmiany. Szczegóły poznamy na targach E3, a być może nieco szybciej.

Metro: Last Light będzie na E3. Nowe szczegóły techniczne

Metro: Last Light będzie obecne na targach E3 2012 - podaje za menedżerem THQ ds. społecznościowych, Joe Walzem, serwis Dsogaming. To radosna informacja dla fanów pierwszej części tej strzelaniny, zwłaszcza, że w ostatnich miesiącach niewiele się mówiło o produkcji ukraińskiego studia 4A Games.

Walz informuje ponadto, że 4A Games pracuje obecnie nad ponownym zaprojektowaniem HUD-u, interfejsu i systemu sterowania. Szefostwo firmy zdaje sobie sprawę, że elementy te szwankowały w Metro 2033, dlatego dążą do ich poprawienia w kontynuacji. Remont przejdzie również silnik 4A Engine. Tematowi temu poświęcona zostanie stosowna kampania marketingowa, a efekty prac będziemy prawdopodobnie mogli podziwiać jeszcze przed E3 dzięki nowym trailerom i screenom z Metro: Last Light.

GramTV przedstawia:

Wiadomo również, że tereny będą ulegały zniszczeniom wyłącznie w określonych sytuacjach, by rozszerzyć paletę działań i strategii gracza. Oczywiście kule mogą niszczyć ściany, a niektóre materiały nawet przebić na wylot. Pojawią się też pojedyncze elementy podlegające całkowitemu zniszczeniu.

Metro: Last Light powinno pojawić się w sklepach na początku przyszłego roku. Gra przygotowywana jest z myślą o pecetach, Xboksie 360, PlayStation 3 i Wii U.

Komentarze
8
Usunięty
Usunięty
11/04/2012 20:16

bardzo się cieszę że ta,część metro będzie na ps3 bo poprzedniej nie było

kotlecik5
Gramowicz
11/04/2012 19:08

Wy się martwicie czy w ogóle wyjdzie, a ja się martwię, czy jak wyjdzie, to czy chociaż dorówna poprzedniczce, bo wydaje mi się, że problemy, przez które przechodzi THQ odbiją się na jakości samej gry...

Mnie bardziej niż to, że będzie Metro na E3 interesuje czy w ogóle wyjdzie i czy THQ przeżyje to zamieszanie u siebie. Jeżeli wyjdzie- chętnie się zaopatrzę w pierwszą część i drugą, bo książka po prostu jest świetna.
Trwa Wczytywanie