Konsolowy Wiedźmin 2 w złocie

Patryk Purczyński
2012/03/29 12:25

CD Projekt RED w informacji prasowej "z dumą" ogłosił, że Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona osiągnął status gold. Zachodni wydawcy gry są podekscytowani nadchodzącą premierą.

Konsolowy Wiedźmin 2 w złocie

Prace nad konsolową Edycją Rozszerzoną Wiedźmina 2 dobiegły końca, nic nie stoi zatem na przeszkodzie, by gra trafiła do sklepów zgodnie z wcześniej podanym terminem - 17 kwietnia. O sporym zainteresowaniu, jakim polski RPG cieszy się na Zachodzie świadczy fakt, że Mroczna Edycja została wyprzedana już jakiś czas temu.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że mamy w naszym wiosennym planie wydawniczym grę Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Rozszerzona na Xboksa 360 - mówi Kevin Kebodeaux, starszy wiceprezes Warner Bros. Interactive Entertainment ds. sprzedaży w Ameryce. - Gra zawiera wszystkie elementy, które uczyniły Wiedźmina prawdziwie wciągającym doświadczeniem, którego z pewnością właściciele konsol zaznają w taki sam sposób, jak użytkownicy pecetów - dodaje.

GramTV przedstawia:

- Gra jest prawdziwym arcydziełem i jesteśmy podekscytowani, że możemy zaoferować tę złożoną i nieliniową opowieść o Geralcie z Rivii graczom konsolowym - stwierdza Olivier Comte, starszy wiceprezes Namco Bandai Partners. Firma ta będzie odpowiadała za dystrybucję konsolowego Wiedźmina 2 w Europie, zaś za oceanem wydawcą jest Warner Bros..

W informacji prasowej CD Projekt RED przypomina też o niespodziance dla fanów Wiedźmina 2, jaką firma ogłosi podczas zaplanowanej na 5 kwietnia konferencji.

Komentarze
22
Usunięty
Usunięty
31/03/2012 01:49

Najbardziej mnie cieszy jeden fakt, za zarobione pieniadze CDPR stworzy nową gre. I ciekawe co to będzie.

Vojtas
Gramowicz
29/03/2012 23:28
Dnia 29.03.2012 o 14:30, Sanders-sama napisał:

Oczywiście nie mogło zabraknąć "Jesteśmy bardzo podekscytowani" Czyżby słownik zachodnich PRowców był bardzo ubogi jeśli chodzi o synonimy słowa "radość"? Wychodzi na to że tak...

Myślę, że zachodni krawaciarze wyrwany z łóżka o trzeciej nad ranem potrafi bez zająknięcia to powiedzieć. Inna sprawa, że Pepsi mógłby to choć raz wykpić i napisać o podnieceniu, bo przecież to są synonimy, choć to drugie jest o wiele bardziej wieloznaczne. ^^

Dnia 29.03.2012 o 14:30, Sanders-sama napisał:

Mam trochę głupie pytanie... Skoro gra już w tłoczni to czemu czekają z premierą do 17? Mniej więcej tyle czasu będą produkować nakład który ma trafić do sklepu?

Tłoczenie, drukowanie, pakowanie, transport, metkowanie. Chyba wsio. ;)

Usunięty
Usunięty
29/03/2012 22:22

Dziekujemy za podzielenie sie z nami tą opinią. Teraz czekamy na coś konstruktywnego.
Trwa Wczytywanie