Informacje

Beenox dba o świeżość serii Spider-Man

2

"Wraz z wielką mocą przychodzi wielka odpowiedzialność" - to cytat znany miłośnikom Człowieka Pająka. Członkowie ekipy Beenox, pracujący obecnie nad The Amazing Spider-Man, wzięli go sobie do serca.

The Amazing Spider-Man - obrazek 1
The Amazing Spider-Man

- Zespół odpowiedzialny za Spider-Man: Shattered Dimensions odniósł dzięki swojej ostatniej produkcji prawdziwy sukces. Teraz ciąży na nim jednak spora presja, by zaoferować swoim fanom coś świeżego - mówi dziennikarzom Gamasutry Dee Brown, szef studia Beenox.

- Sądzę, że właśnie to trzeba robić. Zawsze trzeba sobie powtarzać: "OK, weźmy to wszystko na bok i jeszcze raz przemyślmy całe nasze podejście do Spider-Mana". Może się to oczywiście okazać sporym wyzwaniem. Może kusić cię perspektywa, by stworzyć jedną grę o Spider-Manie, a następnie robić jej kolejne odsłony, wykorzystując licencję - stwierdza.

I zapewnia, że w przypadku nowej odsłony wirtualnych przygód Człowieka Pająka taki scenariusz nie ma racji bytu. - W The Amazing Spider-Man od nowa stworzyliśmy całą mechanikę - i właśnie to było kluczem do podtrzymania świeżości rozgrywki - zapewnia Brown.

The Amazing Spider-Man zmierza na platformy 3DS, DS, PlayStation 3, Wii i Xbox 360, a jego premiera zaplanowana jest na czerwiec. W ostatnim czasie prezentowaliśmy Wam nowy zwiastun i galerię.

Beenox dba o świeżość serii Spider-Man - obrazek 2

2 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G DambialkoX

Nie ładnie tak PC omijać...

Odpowiedz
DiabloStars

No właśnie , co to za wały już tu lecą ? praktycznie każdy Spider był też wydawany na pc , ale już Spider-Man: Edge of Time tylko na konsole , nie chce mi się czekać rok, aż spadnie cena tego badziewia do granicy 100 , bo ponad 2 stówek za gre na ps3 nie dam :P i tak ją 3mam tylko dla Tekkena i Naruta xD Mam przynajmniej nadzieję , że zrobią Amazing jak należy .

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?