The Showdown Effect, Dungeonland, RED Frontier - trzy nowe gry od Paradox Interactive. Mamy trailery

Patryk Purczyński
2012/03/06 12:07
3
0

Podczas Game Developers Conference firma Paradox Interactive zapowiedziała trzy nowe gry. I obiecuje, że wszystkie wypełnią niepowtarzalne potrzeby w życiu gracza.

Intrygujące i innowacyjne - tak nowe produkcje swoich studiów określa Paradox Interactive. Szczegóły na ich temat ujawniono podczas Game Developers Conference, gdzie pokazano też ich pierwsze zwiastuny. Wspomniane gry to The Showdown Effect od twórców Magicki z Arrowhead Game Studios, a także Dungeonland i Red Frontier od mniej znanych ekip (odpowiednio: Critical Studio i Zeal Game Studio). Poniżej prezentujemy pierwsze informacje na ich temat.

The Showdown Effect to multiplayerowa gra akcji nastawiona na dopasowanie rozmaitych elementów rozgrywki do własnych upodobań. Użytkownicy mogą niemal do woli grzebać przy swoich postaciach, poziomach, trybach rozgrywki i broniach. Akcja toczy się w środowisku 2,5D, pozwalając na jednoczesną zabawę maksymalnie ośmiu osobom. Tytuł ten będzie oferował silnie rozbudowany element platformówkowy. Wstępny termin wydania to III kwartał 2012 roku.

The Showdown Effect, Dungeonland, RED Frontier - trzy nowe gry od Paradox Interactive. Mamy trailery

Dungeonland to pełen akcji hack'n'slash, pozwalający na rozgrywkę solową i ze znajomymi w trybie kooperacji, a także w multiplayerze "Dungeon Master Mode", dostępnym także przez sieć lokalną. Do wyboru gracza oddane zostaną trzy klasy postaci (łotr, wojownik, mag). Postać nabierać będzie doświadczenia wraz z pokonywaniem kolejnych zastępów potworów. Twórcy postawili na kolorowy świat gry. Produkcja ta zaoferuje system losowego rozmieszczenia przeciwników, skarbów i zagrożeń, dzięki czemu ponownej rozgrywce nie powinno towarzyszyć uczucie powtarzalności. Dungeonland ukaże się jeszcze w tym roku.

GramTV przedstawia:

RED Frontier to multiplayerowa strategia czasu rzeczywistego osadzona w łatwej do przyswojenia i grania strukturze strzelaniny pierwszoosobowej. Użytkownicy mogą dołączać do rozgrywki i opuszczać ją bez ponoszenia jakichkolwiek kar. Pozycja ta ma zaakcentować taktykę i opcje strategiczne, a także zapewnić sporą dowolność w budowie własnej armii. Gracze będą mogli według własnego uznania przenosić poszczególne jednostki na wyższy poziom, a wraz z uzyskiwanym postępem otrzymywać nowe przedmioty, co tylko zwiększy możliwości dopasowania. W jednej potyczce może uczestniczyć do 12 graczy. Premiera zaplanowana jest wstępnie na ten rok.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
06/03/2012 21:41

o, nowy Soldat :P

Kafar
Gramowicz
06/03/2012 12:53

jak gry będą w granicach 10$ a na takie wyglądają to chętnie każdą kupię. Pierwsza bardziej przypomina mi shadow complex ;)

Usunięty
Usunięty
06/03/2012 12:40

"The Shadow Effect" - mi to przypomina: stare "Another World", "Flashbacka", "Bionic Commando". Całkiem interesująco się zapowiada, tylko bohater taki jakiś dziwny... i niski... ;)
Trwa Wczytywanie