Informacje

Masz mniej niż 13 lat? Nie przyznawaj się na forum BioWare'u, bo dostaniesz bana w SW: TOR

...

BioWare nie zamierza spoglądać łaskawym okiem na użytkowników Star Wars: The Old Republic, którzy twierdzą, że nie ukończyli 13. roku życia. Niezależnie od tego, czy mówią prawdę, czy nie.

Star Wars: The Old Republic - obrazek 1
Star Wars: The Old Republic

Jeden z użytkowników Star Wars: The Old Republic napisał na forum BioWare'u, że ma mniej niż 13 lat. Nie wiadomo, czy pisał prawdę, czy tylko sobie żartował, ale spotkała go za ten wpis sroga kara. Twórcy gwiezdnowojennej masówki zawiesili jego konto w grze. Permanentnie.

- Twoje konto zostało zawieszone z uwagi na złamanie zasad użytkowania, zwłaszcza tych związanych z byciem poniżej 13. roku życia - poinformował BioWare feralnego gracza. - Z uwagi na twoje oświadczenie na naszym forum, że nie masz ukończonych 13 lat, permanentnie zawiesiliśmy twoje konto za złamanie zasad użytkowania.

Twórcy Star Wars: The Old Republic powołali się na następujący zapis w regulaminie: "Konta TOR nie będą udostępniane nieletnim, którzy nie ukończyli 13. roku życia, niezależnie od pozwolenia i/lub rejestracji przez rodziców lub opiekunów danego nieletniego".

Gracz ma prawo do odwołania się od decyzji BioWare'u drogą mailową. Może np. udowodnić, że jego wpis był jedynie żartem, a w rzeczywistości ma on 13 lub więcej lat.

Najnowsze
Lubisz nas?