Informacje

Black Seed, darmowy survival horror na Unreal Engine 3, zapowiedziany

...

Creepy Brain ujawniło, że pracuje nad grą Black Seed, która będzie pierwszoosobowym survival horrorem bazującym na Unreal Engine 3. Zostanie ona udostępniona za darmo.

Black Seed, darmowy survival horror na Unreal Engine 3, zapowiedziany - obrazek 1

Główny bohater budzi się w pokoju hotelowym i nie ma pojęcia, jak się w nim znalazł. Wkrótce zdaje sobie sprawę z tego, że jest w miasteczku, z którego nie ma ucieczki. Musi dołożyć wszelkich starań, by przetrwać - tak przedstawia się zarys fabularny Black Seed.

Za powstanie Black Seed odpowiada zaledwie kilkuosobowy zespół, którego trzon stanowi pomysłodawca projektu, Maximilian Bertrand, odpowiedzialny także za modele 3D. Oprócz niego w pracach biorą udział: Jeremy “Whiskas’ Vasseurone - dźwięk, Rémi” Dretz “Telenczak - programista i "Sake" - animacja i projekty postaci.

Black Seed powstaje od pięciu miesięcy, więc pierwszą grywalną wersję zobaczymy dopiero w 2013 roku. Jak na razie autorzy gry, studio Creepy Brain, opublikowali całkiem klimatyczny teaser. Warto jeszcze raz podkreślić, że wspomniany survival horror będzie dostępny za friko.

Najnowsze
Lubisz nas?