Yakuza: Dead Souls bez edycji limitowanej. Nowe szczegóły dzięki ESRB

Patryk Purczyński
2012/01/15 22:13
0
0

Dzięki opisowi ESRB wiemy, że w Yakuza: Dead Souls nie zabraknie chociażby wulgarnego języka i częściowej nagości. SEGA tłumaczy ponadto, dlaczego gra nie doczeka się edycji limitowanej.

Yakuza: Dead Souls bez edycji limitowanej. Nowe szczegóły dzięki ESRB

Yakuza: Dead Souls już od ponad pół roku dostępna jest w Japonii, pozostałe części świata wciąż jednak czekają na premierę tego tytułu. Jak potwierdza ESRB, które nadało grze oznaczenie M (mature - dla osób od 17. roku życia), produkcja Tishihiro Nagoshiego to gra z otwartym światem, w której japońscy gangsterzy toczą na ulicach Tokio walkę z zombie i "gigantycznymi mutantami".

Nowa część znanej serii jest zalecana dla osób, które ukończyły 17. rok życia z uwagi na sceny dekapitacji czy rozczłonkowania, sekwencje pozwalające na "interakcje z rozmaitymi postaciami żeńskimi w sugestywnym kontekście nacechowanym seksualnie", możliwość spożywania w świecie gry napojów alkoholowych podnoszących zdolności bohatera, a także wulgarne słownictwo.

Premiera Yakuza: Dead Souls na Zachodzie zaplanowana jest na marzec. Już teraz wiadomo jednak, że gracze nie doczekają się edycji limitowanej tego exclusive'a PS3. - Metalowe pudełka są całkiem fajne, ale jednocześnie ich produkcja jest naprawdę droga - wyjaśnia na oficjalnym forum Segi przedstawiciel firmy, podpisujący się jako RubyEclipse.

GramTV przedstawia:

- Bardzo chciałbym zobaczyć takie wydanie w Stanach Zjednoczonych, jednak w przypadku Dead Souls nie będzie to niestety możliwe. Nadrzędnym celem jest dla nas zaobserwowanie wzrostu serii. Nie mam wątpliwości, że jesteśmy w stanie takowy osiągnąć! - dodaje.

Yakuza: Dead Souls pierwotnie było znane jako Yakuza: Of the End.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!