Dzisiejsza świąteczna promocja Microsoftu pozwala taniej zakupić Fruit Ninja Kinect

Krzysiek Ogrodnik
2011/12/25 10:45
2
0

Hit ze smartfonów może nie zawojował Kinecta, ale to nadal całkiem solidna produkcja, przy której kolejne godziny będą Wam niezauważenie umykać.

My co prawda Fruit Ninja Kinect nie recenzowaliśmy, ale średnia z testów na Metacriticu wynosi 71%, co oznacza, że tytułem warto się zainteresować, szczególnie, gdy kosztuje jedyne 400 punktów Microsoftu, czyli połowę swojej normalnej ceny.

GramTV przedstawia:

Jeśli zdecydujecie się na zakup pełnej wersji Fruit Ninja Kinect to nie zapomnijcie pobrać darmowego świątecznego DLC – co prawda nie jest zbyt obszerne, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

Przypominam też, że ceny MSP na naszym sklepie są wyjątkowo atrakcyjne – sprawdźcie. Może warto się u nas zaopatrzyć, żeby być gotowym na kolejne dni promocji Microsoftu? Miejcie na uwadze, że MS najpewniej zostawił najlepsze oferty na koniec!

Dzisiejsza świąteczna promocja Microsoftu pozwala taniej zakupić Fruit Ninja Kinect

Komentarze
2
Dared00
Gramowicz
26/12/2011 13:24

Jeżeli ktoś ma Kinecta - kupić. Jedna z najprzyjemniejszych gier na to ustrojstwo.

Vojtas
Gramowicz
26/12/2011 13:03

Wczorajszo-dzisiejsza promocja na Steam pozwala kupić wszystkie gry serii X (handlowe space-combat simy) za 10 €. Wszystkie części spatchowane, dostosowane pod Win 7 - do tego encyklopedia świata i 4 GB materiałów bonusowych.