Autorzy serii Command & Conquer już wkrótce znajdą się pod egidą BioWare?

Michał Ostasz
2011/11/23 18:15

Widzieliście już najkrótszy teaser gry wideo w historii? Internetowi detektywi twierdzą, że za nową tytułem od BioWare stoją ludzie odpowiedzialni za ostatnie odsłony cyklu Command & Conquer.

Autorzy serii Command & Conquer już wkrótce znajdą się pod egidą BioWare?

Sieciowi szperacze z Superannuation twierdzą, że studio Victory Games stanie się wkrótce, o ile już nie doszło do połączenia, częścią BioWare. Ich dowodem jest wpis jednej z pracowniczek tej firmy w serwisie LinkedIn, która za miejsce pracy podała właśnieVictory Games - BioWare.

Ale to nie koniec spekulacji. Użytkownik forum NeoGAF o ksywce Nirolak uważa, że owy tajemniczy tytuł, którego nazwę poznamy na gali rozdania nagród Video Games Awards 2011, powstaje w oddziale BioWare mieszczącym się w Los Angeles. Owa ekipa powstała ponoć z osób, które wcześniej pracowały we wspomnianym już Victory Games i Visceral Games LA. Ta ostatnia ekipa w dużej mierze składała się z byłych członków Pandemic Studios, a ich nową grą miało być ostatecznie skasowane Mercs Inc, duchowy sequel serii Mercenaries.

GramTV przedstawia:

Czyżby nową propozycją BioWare miała okazać się właśnie ta gra? Dowiemy się tego już 10 grudnia bieżącego roku. Ogromnie ciekawi nas jakie są Wasze typy. Jak myślicie - co pokażą nam ojcowie cyklu Mass Effect?

Źródło: VG247

Komentarze
23
Usunięty
Usunięty
24/11/2011 07:33
Dnia 23.11.2011 o 23:31, pocketrocker napisał:

A może tak po prostu to kontynuacja C&C RENEGADE??

EA próbowało już dwa razy.

Arcling
Gramowicz
24/11/2011 00:40

Jak Bioware to będą pewnie wybory i romanse. Np. pomiędzy generałami stron konfliktu. Oczywiście wszyscy biseksualni.Osobiście chciałbym Generals 2 z wyborem armii różnych generałów lub kolejny rozdział Tiberium. Nie obraziłbym się też na remake jedynki w 3d.

Kafar
Gramowicz
24/11/2011 00:31

Command&Conquer to będzie nowy. A co ważniejsze prawdopodobnie jak pocketrocker napisał nowy fpsowo/rtsowy/rpgowy Renegade ;).Już parę lat temu pytano EA o nową cześć i unikali odpowiedzi ;).
Trwa Wczytywanie