Twórca L.A. Noire pracuje nad dwiema nowymi grami

Patryk Purczyński
2011/11/10 17:12
2
0

Pierwsze szczegóły na temat nowego projektu Brendana McNamary powinniśmy poznać w ciągu kilku tygodni. Pisarz ma nadzieję, że gra będzie jeszcze lepsza od L.A. Noire.

Twórca L.A. Noire pracuje nad dwiema nowymi grami

Ojciec sukcesu L.A. Noire nie spoczywa na laurach. - Pracujemy nad dwiema nowymi rzeczami, ale pierwszej z nich nie będziemy mogli ujawnić jeszcze przez kilka tygodni - wyjawił Brendan McNamara na łamach brytyjskiego Official PlayStation Magazine. - Sądzę jednak, że jeśli przypadło wam do gustu L.A. Noire, tę grę polubicie jeszcze mocniej - stwierdził.

McNamara nie ukrywa, że liczy na sporą popularność swego nowego dzieła. - The Gateway sprzedał się w liczbie czterech milionów sztuk, L.A. Noire zrobiło około pięć milionów kopii. My tymczasem zyskujemy doświadczenie w tworzeniu gier i mamy nadzieję, że ludzie wciąż będą chcieli grać w nasze produkcje - powiedział.

GramTV przedstawia:

- Zawsze gdy coś robisz, musisz liczyć na to, że spodoba się to odbiorcom. Nam ta sztuka udała się dwa razy. Nie obrazimy się jednak, gdybyśmy osiągnęli skuteczność 3/3 - dodał.

Tymczasem przypominamy, że L.A. Noire jutro zaliczy swój debiut na komputerach osobistych.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
10/11/2011 22:39

Brendan McNamara? A ja myślałem, że po tym całym bajzlu z L.A.N temu panu nie będzie łatwo znaleźć nowego pracodawcy. Cóż, widać zamordyzm w branży producenckiej się ceni ;]Zobaczymy czy bez pomocy chłopców z R* pan Brendan zdoła skończyć kolejny tytuł.

eske
Gramowicz
10/11/2011 19:45

Czyli najprawdopodobniej jedną z dwóch zapowiedzianych rzeczy będzie gra detektywistyczna. Jeżeli tylko twórcy wezmą pod uwagę wszystkie wady L.A. Noire - w tym brak polskiej wersji językowej - to faktycznie polubimy ją jeszcze mocniej ;).