Artykuł: Dzień 5 - Battlefield 3 - opis pojazdów

Michał Ostasz
2011/10/28 12:02

Przed Wami kolejny dzień z grą Battlefield 3 - tym razem postanowiliśmy się przyjrzeć bliżej pojazdom, które udostępnione zostały nam do wykorzystania w trybie multiplayer. Zobaczcie sami czym poszalejemy na wirtualnym polu bitwy!

Artykuł: Dzień 5 - Battlefield 3 - opis pojazdów

Seria Battlefield przyzwyczaiła już nas do tego, że walka w trybie multiplayer toczy się zarówno na lądzie, wodzie, jak i w powietrzu. Nie inaczej jest w przypadku gry Battlefield 3 – jej autorzy po raz kolejny pozwoli nam poszaleć wartymi setki milionów dolarów maszynami bojowymi. Jest to ważne nie tylko ze względu na to, że znów możemy poczuć się jak pięciolatki, dla których czołgi i samoloty wydawały się być najfajniejszymi rzeczami na tej planecie, ale przede wszystkim dlatego, że wspomniane pojazdy bojowe pomogą nam wygrywać kolejne potyczki na wirtualnych polach bitew. Zapraszam do bliższego przyjrzenia się maszynom, za sterami których zasiądziemy odpalając ten tytuł.

Z przeglądem wszystkich 22 maszyn z gry Battlefield 3 zapoznacie się po kliknięciu w poniższy link:

GramTV przedstawia:

Komentarze
13
Usunięty
Usunięty
12/11/2011 11:07

Ciężka sprawa z tymi samolotami, z samym działkiem na początku, dodatkowo bez flar... niestety dużo zrobić nie można. Jak dla mnie trochę słabo to przemyśleli.

Usunięty
Usunięty
04/11/2011 07:44

Moja ukochana Tunguska :DZ nią zawsze sieje strach zarówno na niebie jak i na lądzie

Usunięty
Usunięty
30/10/2011 11:53

OMG!!! to jest piękne :)
Trwa Wczytywanie