Syndicate HD w produkcji?

Adam "Harpen" Berlik
2011/10/26 18:01
9
0

Niewykluczone, że Electronic Arts planuje remake kultowego Syndicate z 1993 roku. Skąd to przypuszczenie? W serwisie społecznościowym Facebook pojawiła się bowiem bardzo intrygująca sonda.

Syndicate HD w produkcji?

Czy grałeś w oryginalnego Syndicate? Takie pytanie pojawiło się w sondzie na oficjalnym profilu nowej odsłony Syndicate na Facebooku. Nie byłoby w tym nic szczegółnego, gdyby nie jedna z proponowanych odpowiedzi. Oprócz spodziewanych wariantów, takich jak ”Tak, to była świetna gra”, ”Nie, ale mam zamiar zagrać przed 21 lutego”, pojawiła się jeszcze jedna ”Nie, ale planuje zagrać w Syndicate HD”.

Można podejrzewać, że Syndicate HD znajduje się już w produkcji, a gra będzie znajdowała się w pudełku z nową częścią Syndicate, która trafi do sklepów na początku przyszłego roku. Byłaby to świetna okazja do nadrobienia zaległości przez graczy, którzy nie mieli do czynienia z wyśmienitym pierwowzorem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
9
Usunięty
Usunięty
27/10/2011 11:41

100x chętniej zagram w remake oryginału niż tą wersję fpp.Nie mniej jak dadzą Syndicate HD na płycie z grą to będzie powód dla którego warto kupić tego nowego Syndicate.Dla mnie przerobienie Xcom i Syndicate na fpsy to zwykła profanacja . To tak jakby zrobić Dirta czy Forzę w konwencji strategii turowej z mangą.

Usunięty
Usunięty
27/10/2011 10:52

Ja tak samo jak powyżsi, jak dodadzą remake syndicate to kupię tylko dla tego remake''u.

hans_olo
Gramowicz
26/10/2011 21:45

Jeśli rzeczywiście, to jest to dobry powód, by się przynajmniej zainteresować tym nowym "cośem", co to ma ma wyjść. Ale to nadal tylko mała iskierka.
Trwa Wczytywanie