Sonic the Hedgehog 4 Episode 2 przybiegnie dopiero w przyszłym roku

Michał Ostasz
2011/08/23 22:00
0
0

Fani ultraszybkiego niebieskiego jeża muszą uzbroić się w cierpliwość. Firma SEGA ogłosiła, że drugi epizod gry Sonic the Hedgehog 4 pojawi się w sieciowej dystrybucji najwcześniej za kilka długich miesięcy.

Sonic the Hedgehog 4 Episode 2 przybiegnie dopiero w przyszłym roku

W rozmowie z serwisem Eurogamer Takashi Iikuza, szef Sonic Team, powiedział:

W tym roku mamy jubileusz serii, chcemy się na tym skupić. Ale jeśli o przyszły rok, to właśnie wtedy mamy zamiar dostarczyć wam drugi epizod Sonic the Hedgehog 4.

Czy tylko mi się zdaje czy ekipa odpowiedzialna za produkcję tego tytułu chce pobić rekord należący do Valve? Przypomnijmy - chodzi o jak najdłuższy odstęp między kolejnymi odcinkami gry epizodycznej. Twórcy Half-Life 2 każą czekać fanom na Episode 3 już piąty rok. Miejmy nadzieję, że Japończycy nie wezmą z nich przykładu.

GramTV przedstawia:

Jeśli nie mieliście okazji jeszcze okazji zobaczyć Sonic the Hedhehog 4 Episode 1 w akcji to teraz macie ku temu okazję:

Sonic the Hedgehog Episode 1 ukazało się na PSN, XBLA, iOS i WiiWare. Możemy mieć właściwie stuprocentową pewność, że podobnie będzie z kolejną odsłoną. Pytanie brzmi: kiedy w nią zagramy?

Źródło: Joystiq

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!