Kto tworzy LittleBIGPlanet na PS Vita?

Michał Ostasz
2011/06/27 17:18
3
0

Wiemy już kto odpowiedzialny jest za najnowszą odsłonę serii LittleBIGPlanet, która pojawi się na konsoli PlayStation Vita. Czy mało znany angielski deweloper da sobie radę z taką produkcją?

Kto tworzy LittleBIGPlanet na PS Vita?

Wspomnianą firmą jest ekipa Double 11 założona przez dwóch byłych pracowników stajni Rockstar, Lee Hutchinsona i Matta Shepcara.

Możliwość pracy nad LittleBIGPlanet to dla nas wielkie osiągnięcie i jednocześnie przywilej, zwłaszcza że gra powstaje na zupełnie nową konsolę - mówi Hutchinson. Ostatni rok spędziliśmy na zbieraniu sztabu najlepszych specjalistów i cieszymy się, że wreszcie możemy to ogłosić całemu światu. Na ostatnich targach E3 nasz projekt spotkał się z ciepłym przyjęciem i jesteśmy przekonani, że w najbliższej przyszłości zaskoczymy was jeszcze bardziej.

GramTV przedstawia:

W LittleBIGPlanet będzie jednym z tzw. tytułów startowych PS Vita. Nowa konsola Sony powinna pojawić się w Europie na początku przyszłego roku.

Źródło: Eurogamer

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
28/06/2011 07:00

łał :)

marcin-malysza
Gramowicz
27/06/2011 20:40
Dnia 27.06.2011 o 17:32, Muradin_07 napisał:

A ja jeszcze swojej darmowej kopii na PSP nie ściągnąłem... dzięki za przypomnienie :D Mam nadzieję, że LBP na PSVita będzie dawało dużo frajdy ^^

Już niewiele ci zostało na zrobienie tego, 30 dni więc do 6 lipca :)A co do LBP na Vita to ładnie się prezentuje, wykorzystają wszystkie niuanse z PS Vita w sensowny sposób i każdy będzie zadowolony.

A ja jeszcze swojej darmowej kopii na PSP nie ściągnąłem... dzięki za przypomnienie :DMam nadzieję, że LBP na PSVita będzie dawało dużo frajdy ^^
Trwa Wczytywanie