EA prosi o pomysły na kolejne Command & Conquer. Pomożecie?

Mateusz Kołodziejski
2011/05/18 16:24

Na oficjalnym forum Command & Conquer powstał specjalny dział Community Developer Area gdzie fani mogą wpisywać swoje koncepcje na temat tego, jak mogłaby wygladać następna odsłona tej zasłużej serii gier strategicznych.

EA prosi o pomysły na kolejne Command & Conquer. Pomożecie?

We wpisie community menagera w rzeczonym dziale czytamy: Najczęsciej komentowane i najbardziej podobające się pomysły zostaną przesłane do ekipy deweloperskiej, więc nie zapomnijcie podzielić się swoimi ideami. Może to właśnie wasza koncepcja wszystko zmieni!

W lutym tego roku Electronic Arts ogłosiło, że trwają prace nad nową strategią osadzoną w świecie Command & Conquer, jednak jedyne co wiadomo na temat tej gry, to fakt, że jej tworzenie powierzono nowopowstałemu studiu o nazwie Victory Games. W jego skład wchodzą po części ludzie z EA Los Angeles, które czuwało nad serią od 2003 r.

GramTV przedstawia:

Ostatnia odsłona C&C, Command & Conquer 4: Tyberyjski Zmierzch została przyjęta z mieszanymi uczuciami. Na Metacritic jej średnia ocen z recenzji to 64/100, natomiast fani wystawili jej miażdżącą średnią notę 2.1/10. Przed Victory Games stoi więc bardzo trudne zadanie, jeśli na poważnie myśli o przywróceniu blasku temu kultowemu RTSowi.

Komentarze
31
Usunięty
Usunięty
19/05/2011 23:20

Mi bardzo podobała się czwarta część i mam nadzieję, że dopracują te koncepcję i kolejna odsłona będzie oparta na ulepszonej mechanice z Tyberyjskiego Zmierzchu.

Usunięty
Usunięty
19/05/2011 23:08

Wiecej porno;

Usunięty
Usunięty
19/05/2011 22:58

A ja bym chętnie zobaczył jakieś bardziej taktyczne podejście do tematu w świecie Tyberium (coś typu Silent Storm lub F:T). Zero budowy baz tylko własny odział (liczebność zależna od etapu rozgrywki) i zdobywanie funduszy za wykonywane zadania, z rozwojem postaci, podziałem na klasy ,doborem i modyfikacją broni i pancerzy. Miło by było zobaczyć też sprzęt do zrzutu ( TITAN !!!) i dynamiczny front. Gra mogła by się dziać między Tiberian Dawn a Tyberian Sun. Całość mogłaby się rozgrywać zarówno w czasie rzeczywistym jak i w turach.Niestety to tylko marzenia :P
Trwa Wczytywanie