City Interactive na targach E3 2011 zaprezentuje dwie gry

Adam "Harpen" Berlik
2011/05/12 08:43

Wiemy już, jakie produkcje zabierze ze sobą do Los Angeles polskie studio City Interactive. Na stanowisku tej firmy po raz pierwszy zobaczymy Sniper: Ghost Warrior 2 oraz Combat Wings: Great Battles of WWII.

City Interactive na targach E3 2011 zaprezentuje dwie gry

Sniper: Ghost Warrior 2 to oczywiście kontynuacja wydanej w zeszłym roku pierwszej, wysokobudżetowej strzelanki od City Interactive. W chwili obecnej nie znamy zbyt wielu szczegółów na jej temat. Pewne jest jedynie to, że pokierujemy tym samym bohaterem, co w pierwszej części, a za grafikę odpowiedzialny jest CryEngine 3. Platformy docelowe to PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Combat Wings: Great Battles of WWII jest kolejną częścią serii symulatorów lotniczych. Przeniesiemy się w realia II wojny światowej i będziemy walczyć w Bitwie o Anglię, na Froncie Wschodnim oraz na Pacyfiku. Do naszej dyspozycji zostanie oddanych 25 maszyn brytyjskich, amerykańskich oraz radzieckich. Gra ukaże się na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz Wii, a także na PC.

GramTV przedstawia:

E3 2011 odbędą się w dniach 7-9 czerwca.

Komentarze
10
Usunięty
Usunięty
12/05/2011 22:03
Dnia 12.05.2011 o 21:10, KhazarOne napisał:

Sziti interaktiv zapowie dwa szity na najbliższych targach. Tak czytam tytuł tego newsa i tym jest dla mnie informacja o ich grach. Gówno, gówno i jeszcze raz gówno a nie gry tworzą. Okropne graficznie, drewniane AI, zero pomysłu na singla, multi, cokolwiek. Sniper to porażka, która nudzi się po 10min, mechanika gry...echh co tu dużo pisać...w CDA było miejsce na reckę tego czegoś w kaszana zone. Dziękuję dobranoc.

Khazar, masz oczywiście pełne prawo do takiej, jak zaprezentowałeś, opinii, ale oceniasz spółkę po kilkunastu budżetówkach (od których niemal zupełnie odeszliśmy) i jednej grze premium. Zapominasz zupełnie (lub odmawiasz pamiętać) choćby o pokaźnej ilości gier na DSa, które zbierają wysokie oceny. Mniejsza jednak o to.Istotnym jest, że nie od razu Rzym zbudowano. Nie chcę tutaj przytaczać przykładów z polskiej branży (i smarować przy okazji po kolegach), ale niemal każda "pierwsza gra" dzisiejszych tuz polskiego developingu była... nienajlepsza. Jeśli śledzisz polską branżę od jej początków na pewno wiesz o których grach mówię i ilu patchy wymagały, aby stać się grywalnymi. Piszę to zupełnie bez nadymania się. Też jestem graczem i też mam oczy oraz potrafię odróżnić dobre od złego.Naturalnym zjawiskiem w procesie ewolucyjnym każdej firmy jest nauka na własnych błędach. Musimy je popełniać, aby stawać się lepszymi. Zawsze przyjmiemy krytykę, również tę surową - od tego tu między innymi jestem - ale proszę o jedno: niech to będzie odrobinę bardziej konstruktywne.Pozdrawiam,Robert

Usunięty
Usunięty
12/05/2011 21:57

Zrobią z Combat Wings grę na miarę Snipera albo i jeszcze większą? Było by fajnie, nawet bardzo. CW akurat ma na to zadatki.

Usunięty
Usunięty
12/05/2011 21:10

Sziti interaktiv zapowie dwa szity na najbliższych targach. Tak czytam tytuł tego newsa i tym jest dla mnie informacja o ich grach. Gówno, gówno i jeszcze raz gówno a nie gry tworzą. Okropne graficznie, drewniane AI, zero pomysłu na singla, multi, cokolwiek. Sniper to porażka, która nudzi się po 10min, mechanika gry...echh co tu dużo pisać...w CDA było miejsce na reckę tego czegoś w kaszana zone.Dziękuję dobranoc.
Trwa Wczytywanie