The Last Guardian i ICO/Shadow of the Colossus Collection dopiero w 2012 roku

Grzegorz Bonter
2011/04/21 15:50
4
0

Fani twórczości studia Team ICO będą musieli przełknąć przykrą wiadomość. Premiery ICO/Shadow of the Colossus Collection oraz The Last Guardian zostały przesunięte na przyszły rok.

The Last Guardian i ICO/Shadow of the Colossus Collection dopiero w 2012 roku

Niestety. Ktokolwiek liczył, że w tym roku pod choinką zobaczy pudełko z The Last Guardian lub jeszcze w tym tygodniu kupi kolekcję ICO/Shadow of the Colossus, musi dołączyć do mnie i zrobić bardzo smutną minę. Jak ujawnił projektant gry, Fumito Ueda:

"Aby zapewnić naszym użytkownikom bardziej wymagającą i lepszą zawartość oraz osiągnąć poziom produktów z najwyższej półki, postanowiłem przesunąć datę premiery. Wszyscy członkowie mojego zespołu pracują bardzo ciężko i w wielki pośpiechu, aby osiągnąć te cele".

To nie koniec przekazu od pana Uedy - zgodnie z japońską mentalnością przeprasza on za powstałą obsuwę:

GramTV przedstawia:

"Szczerze przepraszam naszych wszystkich klientów, którzy czekają od tak dawna na The Last Guardian. Proszę o Waszą cierpliwość. Ogłoszę nową datę wydania nieco później".

OK, komu jak komu, ale Fumito Ueda znajduje się naprawdę wysoko w moim osobistym rankingu zaufanych developerów gier. Do tego nie jesteśmy dziećmi - przeżyjemy te kilka długich, zimowych, strasznie nudnych, miesięcy, aby zobaczyć o wiele lepszą grę. Szkoda tylko, że przy okazji poślizg dotknął kolekcję odświeżonego ICO i Shadow of the Colossus...

Komentarze
4
mr-nadol
Gramowicz
21/04/2011 19:58

Robi się z powodu obsuw powoli takie japońskie Diablo 3.

Usunięty
Usunięty
21/04/2011 19:40

Team ICO zastanie w końcu następna generacja...

Usunięty
Usunięty
21/04/2011 18:35

Ooo, nie dobrze- grubo sie napalilem na te reedycje a tu jeszcze grubszy poslizg :/ TLG przeboleje, bo to i tak mialo sie pokazac pod koniec tego roku, ale SotC?..ICO?...
Trwa Wczytywanie