Artykuł: Battlefield 3 - wrażenia z prezentacji

gram.pl
2011/04/09 20:10
65
0

Myszasty na londyńskiej konferencji EA został niemalże ogłuszony. Dlaczego? Otóż miał okazję wziąć udział w zamkniętym pokazie Battlefield 3. Na szczęście już się pozbierał, a przed Wami jego sprawozdanie z pola walki.

Choć miałem na to olbrzymią nadzieję, podczas wizyty na londyńskiej prezentacji gier EA nie położyłem swoich trzęsących się z niecierpliwości rąk na grywalnej wersji Battlefield 3. Niestety, na zamkniętym pokazie uraczono nas jedynie prezentacją dotyczącą możliwości nowego silnika Frostbite 2.0 oraz... znanym już doskonale z Internetu fragmentem rozgrywki. Tak, właśnie ten, który pojawia się w częściach i jest zatytułowany Fault Line. Jednak przyznam szczerze, że czymś zgoła innym jest obejrzenie go (nawet w 1080p) na serwisie YouTube, a czym innym obserwowanie rozgrywki z Battlefield 3 na żywo, na gigantycznym telewizorze, bez cięć i przerw.

GramTV przedstawia:

Komentarze
65
WhyCry
Gramowicz
15/09/2011 19:15

Mam tylko nadzieje, że dubbing będzie na takim samym poziomie jak BFBC2. Nigdy nie spotkałem się jeszcze z takim dobrym spolszczeniem :) Czytaj: tak bezpośrednim..

radzio40k
Gramowicz
07/06/2011 20:14

podajcie wymagania to chyba 1szy raz w zyciu kupie gre przedpremierowo... a graniem zajmuej sie od kilkunastu lat

matiyyy
Gramowicz
24/04/2011 22:11

Taka jest prawda że nawet w najwyższych rozdzielczościach grafika z filmiku nie oddaje prawdziwej grafiki w grze. To trzeba zobaczyć na komputerze żeby ocenić grafikę, ponieważ przez przetwarzanie obrazu z monitora na filmik, obraz traci na ostrości tekstur.

kodi24
Gramowicz
14/04/2011 08:24

A nie może być tak, że jedno i drugie będzie dobre?;

Panoszek
Gramowicz
14/04/2011 08:17

Mam nadzieję że te 10 h kampani będzie tylko dodatkiem a multi będzię wartością podstawową

IMPARTIAL92
Gramowicz
13/04/2011 18:46

Wypasiony sprzet to taki za 7-8 tysiecy PLN. A sprzet na ktorym BF3 powinien dzialac normalnie, to taki za 4-5 tysiecy kupiony dzisiaj. C co roku wchodzą jakies nowe czesci, ktore kosztuja tyle samo co ich poprzedniczki w dniu swojej premiery. Ja swojego kompa kupilem za 8, a dzis warty jest 4-5 tysiecy, dla battelfielda zrobie upgrade karty g i prawdopodobnie procesora, wydam jakies 2-3 tysiace i tym podniose wartosc koma w taki sposob ze bedzie warty tyle co w dniu kiedy go kupilem oczywiscie juz inne bebechy.Wszystko idzie na przód ale nic nie drozeje ceny sa takie same według mnie.

barth89
Gramowicz
11/04/2011 20:31
Dnia 10.04.2011 o 22:54, kodi24 napisał:

DICE twierdzi, ze do zabawy w BF3 nie bedzie potrzebny wypasiony sprzet. Pytanie tylko co DICE rozumie pod pojeciem "wypasiony" ;)

Dyrektor wykonawczy twierdzi, że obecnie prezentacji dokonują na mocnym sprzęcie, ale nie takim z kosmosu, a gra normalnie będzie działać na średnim sprzęcie.

karolekx23x
Gramowicz
11/04/2011 09:56
Dnia 11.04.2011 o 00:13, jarekao napisał:

10-12 h singla i pewnie z 1000h multi świetnej zabawy. Jak dla mnie to mogliby poprzestać na zrobieniu tylko trybu multi. Ciekawe jake będą wymagania sprzętowe.

Mi sie wydaje ze wymagania będą o wyższe od takiego Crysisa 2.

karolekx23x
Gramowicz
11/04/2011 09:56
Dnia 11.04.2011 o 00:13, jarekao napisał:

10-12 h singla i pewnie z 1000h multi świetnej zabawy. Jak dla mnie to mogliby poprzestać na zrobieniu tylko trybu multi. Ciekawe jake będą wymagania sprzętowe.

Mi sie wydaje ze wymagania będą o wyższe od takiego Crysisa 2.

jarekao
Gramowicz
11/04/2011 00:13

10-12 h singla i pewnie z 1000h multi świetnej zabawy. Jak dla mnie to mogliby poprzestać na zrobieniu tylko trybu multi. Ciekawe jake będą wymagania sprzętowe.

jarekao
Gramowicz
11/04/2011 00:13

10-12 h singla i pewnie z 1000h multi świetnej zabawy. Jak dla mnie to mogliby poprzestać na zrobieniu tylko trybu multi. Ciekawe jake będą wymagania sprzętowe.

mr-nadol
Gramowicz
10/04/2011 23:14

Z każdym newsem coraz bardziej nie mogę się doczekać.

mr-nadol
Gramowicz
10/04/2011 23:14

Z każdym newsem coraz bardziej nie mogę się doczekać.

kodi24
Gramowicz
10/04/2011 22:54

DICE twierdzi, ze do zabawy w BF3 nie bedzie potrzebny wypasiony sprzet. Pytanie tylko co DICE rozumie pod pojeciem "wypasiony" ;)

kodi24
Gramowicz
10/04/2011 22:54

DICE twierdzi, ze do zabawy w BF3 nie bedzie potrzebny wypasiony sprzet. Pytanie tylko co DICE rozumie pod pojeciem "wypasiony" ;)

kmm101
Gramowicz
10/04/2011 22:50

Zapowiada się świetna gra.

kmm101
Gramowicz
10/04/2011 22:50

Zapowiada się świetna gra.

Backstabber
Gramowicz
10/04/2011 20:55

Mnie rozwalił krótki gameplay z B3 - będzie moc.

Backstabber
Gramowicz
10/04/2011 20:55

Mnie rozwalił krótki gameplay z B3 - będzie moc.

voitek123
Gramowicz
10/04/2011 20:47

Zwrócić uwagę na scenę od 3 minuty http://www.youtube.com/watch?v=G6BpI3xD6h0

voitek123
Gramowicz
10/04/2011 20:47

Zwrócić uwagę na scenę od 3 minuty http://www.youtube.com/watch?v=G6BpI3xD6h0

barth89
Gramowicz
10/04/2011 18:48

Ja o samą jakość gry jakoś podświadomie spokojny jestem. Natomiast zastanawiam się jakiego to sprzętu będzie potrzebowało. Oby optymalizacja stała na wysokim poziomie...

barth89
Gramowicz
10/04/2011 18:48

Ja o samą jakość gry jakoś podświadomie spokojny jestem. Natomiast zastanawiam się jakiego to sprzętu będzie potrzebowało. Oby optymalizacja stała na wysokim poziomie...

Ventil
Gramowicz
10/04/2011 15:58

Oby tylko zadziałało na moim PieCyku. Zawsze chciałem zagrać w porządną(czyt. najprawdopodobniej najlepszą grę roku) strzelankę z 63 innymi osobami :)Powie mi ktoś gdzie ten gameplay, który był zapowiadany kilka dni temu?

Ventil
Gramowicz
10/04/2011 15:58

Oby tylko zadziałało na moim PieCyku. Zawsze chciałem zagrać w porządną(czyt. najprawdopodobniej najlepszą grę roku) strzelankę z 63 innymi osobami :)Powie mi ktoś gdzie ten gameplay, który był zapowiadany kilka dni temu?

karolekx23x
Gramowicz
10/04/2011 15:14

Zeby chociaz 8-10 godzin single zapewnił to był bym zadowolony, nie oczekuje zbyt wiele.

karolekx23x
Gramowicz
10/04/2011 15:14

Zeby chociaz 8-10 godzin single zapewnił to był bym zadowolony, nie oczekuje zbyt wiele.

hans_olo
Gramowicz
10/04/2011 14:33
Dnia 10.04.2011 o 13:13, Walus002 napisał:

" Po pierwsze, według mnie karabinek M16A4 nie powinien posiadać siły przebicia, która niszczyłaby spore fragmenty betonowego muru.

Oczywiście że powinien. To jest ponad 1700 dżuli.

Dnia 10.04.2011 o 13:13, Walus002 napisał:

Odłupanie krawędzi - ok" Tu mogę się posprzeczać bo może sporo ludzi nie wiem ale nawet stary dobry AK-47 ma szybkostrzelność ok 15 strzałów na sekundę!

W zasadzie to 10, gdzie M16 ma 11-12 przy energii pocisku niższej o ok 15%, więc w zasadzie, to się kompensuje strzelając z dużą dokładnością. Inna kwestia, że pociski 7,62 zachowują się po prostu stabilniej po uderzeniu. Zatem dziurę można z M16 zrobić, tylko już nie koniecznie zabić tego, co stoi za ścianą, ba nawet za szybą samochodową 5,56 może już mieć diametralnie zmieniony tor lotu.

hans_olo
Gramowicz
10/04/2011 14:33
Dnia 10.04.2011 o 13:13, Walus002 napisał:

" Po pierwsze, według mnie karabinek M16A4 nie powinien posiadać siły przebicia, która niszczyłaby spore fragmenty betonowego muru.

Oczywiście że powinien. To jest ponad 1700 dżuli.

Dnia 10.04.2011 o 13:13, Walus002 napisał:

Odłupanie krawędzi - ok" Tu mogę się posprzeczać bo może sporo ludzi nie wiem ale nawet stary dobry AK-47 ma szybkostrzelność ok 15 strzałów na sekundę!

W zasadzie to 10, gdzie M16 ma 11-12 przy energii pocisku niższej o ok 15%, więc w zasadzie, to się kompensuje strzelając z dużą dokładnością. Inna kwestia, że pociski 7,62 zachowują się po prostu stabilniej po uderzeniu. Zatem dziurę można z M16 zrobić, tylko już nie koniecznie zabić tego, co stoi za ścianą, ba nawet za szybą samochodową 5,56 może już mieć diametralnie zmieniony tor lotu.

Walus002
Gramowicz
10/04/2011 13:13

" Po pierwsze, według mnie karabinek M16A4 nie powinien posiadać siły przebicia, która niszczyłaby spore fragmenty betonowego muru. Odłupanie krawędzi - ok" Tu mogę się posprzeczać bo może sporo ludzi nie wiem ale nawet stary dobry AK-47 ma szybkostrzelność ok 15 strzałów na sekundę! Zaskoczenie mam nadzieję że nie... w grach szybkostrzelność to ok 5- pocisków na sekundę wiec w ciągu 2 sekund wywalamy cały magazynek a co za tym idzie zrobienie w ścianie dziury to pestka ....

Walus002
Gramowicz
10/04/2011 13:13

" Po pierwsze, według mnie karabinek M16A4 nie powinien posiadać siły przebicia, która niszczyłaby spore fragmenty betonowego muru. Odłupanie krawędzi - ok" Tu mogę się posprzeczać bo może sporo ludzi nie wiem ale nawet stary dobry AK-47 ma szybkostrzelność ok 15 strzałów na sekundę! Zaskoczenie mam nadzieję że nie... w grach szybkostrzelność to ok 5- pocisków na sekundę wiec w ciągu 2 sekund wywalamy cały magazynek a co za tym idzie zrobienie w ścianie dziury to pestka ....

Muradin_07
The King of Iron Fist
10/04/2011 11:47
Dnia 10.04.2011 o 11:22, kotlecik5 napisał:

Nawet jeśli ten nowy CoD byłby zrobiony w 2D to i tak fanboye go kupią, nie patrząc nawet na BF3, i tak CoD znowu będzie miał kilkanaście milionów sprzedanych kopii...

I właśnie tego można się powoli obawiać... ja fanem serii jestem, ale części do MW2. Po prostu polityka ActiBlizz''a która się rozpoczęła z MW2 mi totalnie nie podchodzi (mówię o tych 5 mapach...).To już jest niestety machina CoD''a, której chyba nic nie może zatrzymać... chyba że koniec świata lub ultra plajta XD

Muradin_07
The King of Iron Fist
10/04/2011 11:47
Dnia 10.04.2011 o 11:22, kotlecik5 napisał:

Nawet jeśli ten nowy CoD byłby zrobiony w 2D to i tak fanboye go kupią, nie patrząc nawet na BF3, i tak CoD znowu będzie miał kilkanaście milionów sprzedanych kopii...

I właśnie tego można się powoli obawiać... ja fanem serii jestem, ale części do MW2. Po prostu polityka ActiBlizz''a która się rozpoczęła z MW2 mi totalnie nie podchodzi (mówię o tych 5 mapach...).To już jest niestety machina CoD''a, której chyba nic nie może zatrzymać... chyba że koniec świata lub ultra plajta XD

kotlecik5
Gramowicz
10/04/2011 11:22
Dnia 10.04.2011 o 10:56, Muradin_07 napisał:

Czyli jeszcze mocniej jestem utwierdzony w przekonaniu, że ta część BF''a będzie po prostu wykoszona w kosmos i będzie grania przez długie godziny... pytanie tylko czy przekona to graczy przyzwyczajonych do CoD''a... :/

Nawet jeśli ten nowy CoD byłby zrobiony w 2D to i tak fanboye go kupią, nie patrząc nawet na BF3, i tak CoD znowu będzie miał kilkanaście milionów sprzedanych kopii...

kotlecik5
Gramowicz
10/04/2011 11:22
Dnia 10.04.2011 o 10:56, Muradin_07 napisał:

Czyli jeszcze mocniej jestem utwierdzony w przekonaniu, że ta część BF''a będzie po prostu wykoszona w kosmos i będzie grania przez długie godziny... pytanie tylko czy przekona to graczy przyzwyczajonych do CoD''a... :/

Nawet jeśli ten nowy CoD byłby zrobiony w 2D to i tak fanboye go kupią, nie patrząc nawet na BF3, i tak CoD znowu będzie miał kilkanaście milionów sprzedanych kopii...

Muradin_07
The King of Iron Fist
10/04/2011 10:56

Czyli jeszcze mocniej jestem utwierdzony w przekonaniu, że ta część BF''a będzie po prostu wykoszona w kosmos i będzie grania przez długie godziny... pytanie tylko czy przekona to graczy przyzwyczajonych do CoD''a... :/

Muradin_07
The King of Iron Fist
10/04/2011 10:56

Czyli jeszcze mocniej jestem utwierdzony w przekonaniu, że ta część BF''a będzie po prostu wykoszona w kosmos i będzie grania przez długie godziny... pytanie tylko czy przekona to graczy przyzwyczajonych do CoD''a... :/

Holenderskie
Gramowicz
10/04/2011 10:33

To oznaczenie P112 to polskie? Jedyne źródła w jakim się pojawia to polska Wikipedia. IMO łatwiej oznaczać typ amunicji tak jak w tabelce. Co do Marines: http://www.marinecorpstimes.com/news/2010/07/marine_ammo_071110w/

/old_forum/2011_14/20110410103136.jpg" class="ipsAttachLink ipsAttachLink_image">/old_forum/2011_14/20110410103136_m.jpg" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="20110410103136">

Holenderskie
Gramowicz
10/04/2011 10:33

To oznaczenie P112 to polskie? Jedyne źródła w jakim się pojawia to polska Wikipedia. IMO łatwiej oznaczać typ amunicji tak jak w tabelce. Co do Marines: http://www.marinecorpstimes.com/news/2010/07/marine_ammo_071110w/

/old_forum/2011_14/20110410103136.jpg" class="ipsAttachLink ipsAttachLink_image">/old_forum/2011_14/20110410103136_m.jpg" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="20110410103136">

lastvegas
Gramowicz
10/04/2011 10:26

Czy podczas prezentacji wiadomo było na jakim sprzęcie śmigał nowy BF?

lastvegas
Gramowicz
10/04/2011 10:26

Czy podczas prezentacji wiadomo było na jakim sprzęcie śmigał nowy BF?

Sandro
Gramowicz
10/04/2011 01:06

Od zawsze kibicowałem serii Call Of Duty, ale od czasu pierwszego Modern Warfare stacza się ona na samo dno. W Black Ops zagrałem raczej z sentymentu niżeli fascynacji i po ukończeniu średnio ciekawej kampanii w singlu, odsprzedałem grę. Niestety nie miałem jeszcze okazji zagrać w Bad Company 2, a słyszałem o tej grze masę pozytywnych opinii. Battlefielda 3 kupię na pewno. Pobawię się trochę w multi choć nie ukrywam, że tryb dla jednego gracza to dla mnie priorytet w grach więc liczę na ciekawą fabułę. W każdym razie - trzymam kciuki.

Sandro
Gramowicz
10/04/2011 01:06

Od zawsze kibicowałem serii Call Of Duty, ale od czasu pierwszego Modern Warfare stacza się ona na samo dno. W Black Ops zagrałem raczej z sentymentu niżeli fascynacji i po ukończeniu średnio ciekawej kampanii w singlu, odsprzedałem grę. Niestety nie miałem jeszcze okazji zagrać w Bad Company 2, a słyszałem o tej grze masę pozytywnych opinii. Battlefielda 3 kupię na pewno. Pobawię się trochę w multi choć nie ukrywam, że tryb dla jednego gracza to dla mnie priorytet w grach więc liczę na ciekawą fabułę. W każdym razie - trzymam kciuki.

Gniewny1j
Gramowicz
10/04/2011 00:41

Oby tego nie spartolili i żeby nie zrobili z BF-a odgrzewanego kotleta bo tego bym nie zniósł myślę że wszyscy fan pragną jednego. Dopieszczonego BF3 :D

Gniewny1j
Gramowicz
10/04/2011 00:41

Oby tego nie spartolili i żeby nie zrobili z BF-a odgrzewanego kotleta bo tego bym nie zniósł myślę że wszyscy fan pragną jednego. Dopieszczonego BF3 :D

TTBoS
Gramowicz
09/04/2011 23:59
Dnia 09.04.2011 o 22:55, byverter napisał:

> Czy M16A4 na amunicję pośrednią nie da rady wywalać dziur w betonowym murze? Hmmm dobre > pytanie... Co do samego artykułu to szkoda, że nie pokazali czegoś więcej, ale myślę > na to przyjdzie jeszcze czas. Balistyka również mnie cieszy :). Będzie gorąco. Nie da rady. 5.56 NATO FMJ na pewno nie.

Ciężko powiedzieć pociski 5,56 × 45 mm NATO P112 coś może by tam zdziałały jeśli mur nie będzie zbrojony i będzie się sam sypał ale to i tak w sferach muru domowego współczesnego a nie tego co na zdjęciu tam jednak jest kawał muru ;D no i czytając relacje autora wychodzi że owy M16 miałby robić coś jak porządny karabin stacjonarny ;P więc i to jest mało prawdopodobne.Tylko czy US Marine mają też na stanie amunicje P112 bo jak zamienili swoje amerykańskie 5,56 × 45 mm M193 i M196 na 5,56 × 45 mm NATO SS109 (M855 US Marine) i L110 (M856 US Marine) czy też przygarnęli P112 to tego już nie wiem ;P.aa i może lekkie wyjaśnienie:SS109 (M855 US Marine) - pocisk zwykłyL110 (M856 US Marine) - pocisk smugowy (pociski które tak fajnie widać w nocy ;P)P112 - pocisk przeciwpancerny

TTBoS
Gramowicz
09/04/2011 23:59
Dnia 09.04.2011 o 22:55, byverter napisał:

> Czy M16A4 na amunicję pośrednią nie da rady wywalać dziur w betonowym murze? Hmmm dobre > pytanie... Co do samego artykułu to szkoda, że nie pokazali czegoś więcej, ale myślę > na to przyjdzie jeszcze czas. Balistyka również mnie cieszy :). Będzie gorąco. Nie da rady. 5.56 NATO FMJ na pewno nie.

Ciężko powiedzieć pociski 5,56 × 45 mm NATO P112 coś może by tam zdziałały jeśli mur nie będzie zbrojony i będzie się sam sypał ale to i tak w sferach muru domowego współczesnego a nie tego co na zdjęciu tam jednak jest kawał muru ;D no i czytając relacje autora wychodzi że owy M16 miałby robić coś jak porządny karabin stacjonarny ;P więc i to jest mało prawdopodobne.Tylko czy US Marine mają też na stanie amunicje P112 bo jak zamienili swoje amerykańskie 5,56 × 45 mm M193 i M196 na 5,56 × 45 mm NATO SS109 (M855 US Marine) i L110 (M856 US Marine) czy też przygarnęli P112 to tego już nie wiem ;P.aa i może lekkie wyjaśnienie:SS109 (M855 US Marine) - pocisk zwykłyL110 (M856 US Marine) - pocisk smugowy (pociski które tak fajnie widać w nocy ;P)P112 - pocisk przeciwpancerny

Holenderskie
Gramowicz
09/04/2011 22:55
Dnia 09.04.2011 o 21:05, Damianuss1 napisał:

Czy M16A4 na amunicję pośrednią nie da rady wywalać dziur w betonowym murze? Hmmm dobre pytanie... Co do samego artykułu to szkoda, że nie pokazali czegoś więcej, ale myślę na to przyjdzie jeszcze czas. Balistyka również mnie cieszy :). Będzie gorąco.

Nie da rady. 5.56 NATO FMJ na pewno nie.

Holenderskie
Gramowicz
09/04/2011 22:55
Dnia 09.04.2011 o 21:05, Damianuss1 napisał:

Czy M16A4 na amunicję pośrednią nie da rady wywalać dziur w betonowym murze? Hmmm dobre pytanie... Co do samego artykułu to szkoda, że nie pokazali czegoś więcej, ale myślę na to przyjdzie jeszcze czas. Balistyka również mnie cieszy :). Będzie gorąco.

Nie da rady. 5.56 NATO FMJ na pewno nie.

drBlase
Gramowicz
09/04/2011 22:50

Każdy kolejny news i każde nowe info tylko podsyca moje pragnienie jak najszybszego dorwania tego tytułu.

drBlase
Gramowicz
09/04/2011 22:50

Każdy kolejny news i każde nowe info tylko podsyca moje pragnienie jak najszybszego dorwania tego tytułu.

Mr_Spike
Gramowicz
09/04/2011 22:45

Dobrze że powstają tytuły, które stanowią mocną konkurencję dla wszelakich cod-ów. Dzięki temu można liczyć na sensowny rozwój gatunku.

Mr_Spike
Gramowicz
09/04/2011 22:45

Dobrze że powstają tytuły, które stanowią mocną konkurencję dla wszelakich cod-ów. Dzięki temu można liczyć na sensowny rozwój gatunku.

WolfPL
Gramowicz
09/04/2011 22:06

M16A4 z amunicją FMI spokojnie przestrzeliwuje murek z cegieł...więc takie coś jak na fotce 5 też.

WolfPL
Gramowicz
09/04/2011 22:06

M16A4 z amunicją FMI spokojnie przestrzeliwuje murek z cegieł...więc takie coś jak na fotce 5 też.

karolekx23x
Gramowicz
09/04/2011 21:25

Zapowiada siena znakomita gre, raczej grą roku w tym gatunku.

karolekx23x
Gramowicz
09/04/2011 21:25

Zapowiada siena znakomita gre, raczej grą roku w tym gatunku.

cHICEK
Gramowicz
09/04/2011 21:10

Zapowiada się bardzo dobrze. Mam nadzieje że DICE dopieści Battlefielda 3 i dostanie bardzo dobra gre. Ciekawy jestem jakie wymagania na PC będą i jak B3 zaprezentuje się na konsolach.

cHICEK
Gramowicz
09/04/2011 21:10

Zapowiada się bardzo dobrze. Mam nadzieje że DICE dopieści Battlefielda 3 i dostanie bardzo dobra gre. Ciekawy jestem jakie wymagania na PC będą i jak B3 zaprezentuje się na konsolach.

Damianuss1
Gramowicz
09/04/2011 21:05

Czy M16A4 na amunicję pośrednią nie da rady wywalać dziur w betonowym murze? Hmmm dobre pytanie... Co do samego artykułu to szkoda, że nie pokazali czegoś więcej, ale myślę na to przyjdzie jeszcze czas. Balistyka również mnie cieszy :). Będzie gorąco.

Damianuss1
Gramowicz
09/04/2011 21:05

Czy M16A4 na amunicję pośrednią nie da rady wywalać dziur w betonowym murze? Hmmm dobre pytanie... Co do samego artykułu to szkoda, że nie pokazali czegoś więcej, ale myślę na to przyjdzie jeszcze czas. Balistyka również mnie cieszy :). Będzie gorąco.

SimplyLucas
Gramowicz
09/04/2011 21:04

Kłykcie mnie już napier.. znaczy bolą od zaciskania kciuków za ten tytuł. Moje nadzieje z tym tytułem moge tylko porównać do wyczekiwania na Deus Ex: HR ....

SimplyLucas
Gramowicz
09/04/2011 21:04

Kłykcie mnie już napier.. znaczy bolą od zaciskania kciuków za ten tytuł. Moje nadzieje z tym tytułem moge tylko porównać do wyczekiwania na Deus Ex: HR ....

tatarinho
Gramowicz
09/04/2011 20:37

Chciałbym, aby to wyglądało tak przepięknie. Odgrzewane kotlety to coś, co ostatnio strasznie mi nie podchodzi...:)

tatarinho
Gramowicz
09/04/2011 20:37

Chciałbym, aby to wyglądało tak przepięknie. Odgrzewane kotlety to coś, co ostatnio strasznie mi nie podchodzi...:)