Felieton

Wiedźmin 2 jest już praktycznie gotowy, majowa premiera to pewniak?

Krzysiek Ogrodnik, 08 kwietnia 2011 16:12 26

Premiera Wiedźmina 2 jest z jednej strony bardzo blisko, a z drugiej dzielą nas od niej wieki. Tak, czy siak, wygląda na to, że data wprowadzenia gry do sprzedaży się nie zmieni.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Bartłomiej Kossakowskiego z Ringier Axel Springer Polska, wydawcy oficjalnego poradnika do Wiedźmina 2:

„Oczywiście ekipa CD Projekt RED jeszcze pieści to i owo, ale gra wygląda na kompletną. Na tyle kompletną, że my właśnie kończymy prace nad poradnikiem |do Wiedźmina 2|, a w najnowszym numerze magazynu Komputer Świat GRY pokusiliśmy się o ocenę poszczególnych cech: grafiki, scenariusza, różnorodności zadań, systemu walki, dialogów. To wciąż przedpremierowa wersja, ale elementów do poprawienia widzieliśmy niewiele!„

Nadal nie możemy więc niczego stwierdzić na pewno, ale takie słowa otuchy bardzo mnie cieszą. Po prostu powoli zaczynałem się obawiać, że majowa premiera opóźni się o kilka miesięcy – Wy też? My co prawda także już graliśmy w Wiedźmina 2, ale widzieliśmy tylko mały fragment gry, a chłopaki z RAS całą produkcję.

Wiedźmin 3 – informacje o Wiedźminie 3 już dostępne. Sprawdź!

Wilczy towarzysz dla Geralta w modyfikacji do Wiedźmina 3
Wiedźmin 3: Dziki Gon – najnowsza modyfikacja zmienia wygląd potworów
CD Projekt RED rozpoczął prace nad Cyberpunk 2077 dopiero po ukończeniu dodatku Wiedźmin 3: Serca z Kamienia
Cyberpunk 2077 bez proceduralnie generowanej zawartości
najnowsze