Informacje

LEGO Star Wars III: The Clone Wars w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

1

Najnowsza odsłona cyklu LEGO Star Wars o podtytule The Clone Wars jest już dostępna w ofercie pre-order w sklepie gram.pl na PC oraz konsole.

LEGO Star Wars III: The Clone Wars w przedsprzedaży w sklepie gram.pl - obrazek 1
Za produkcję LEGO Star Wars III: The Clone Wars ponownie odpowiada studio Traveller's Tales, autorzy poprzednich części. Charakter rozgrywki nie uległ zmianie – nadal jest to przygodowa gra akcji, w której kierujemy bohaterami Gwiezdnych Wojen przeniesionych do wirtualnego świata w formie klocków LEGO.

Podtytuł LEGO Star Wars III: The Clone Wars budzi słuszne skojarzenia z serialem Star Wars: The Clone Wars. Gra oferuje fabułę, którą mieli okazję poznać telewidzowie na małym ekranie. Jednakże w odróżnieniu od serialu, w grze pojawia się zdecydowanie więcej postaci.

Wśród zmian zawartych w „trójce” znajdziemy m.in. udoskonalony system walki, mechanizm awansu postaci oraz nowe rodzaje umiejętności. Tym razem postacie mają do dyspozycji takie ataki, jak cięcie mieczem świetlnym, akrobatyczne skoki zakończone ciosem przy pomocy wspomnianego miecza świetlnego i wiele innych. Zadbano także o uproszczenie sterowania.

LEGO Star Wars III: The Clone Wars ukaże się 25 marca w polskiej wersji językowej na PC i po angielsku na konsolach.

LEGO Star Wars III: The Clone Wars w przedsprzedaży w sklepie gram.pl - obrazek 2
LEGO Star Wars III: The Clone Wars w przedsprzedaży w sklepie gram.pl - obrazek 3


LEGO Star Wars III: The Clone Wars w przedsprzedaży w sklepie gram.pl - obrazek 4
LEGO Star Wars III: The Clone Wars w przedsprzedaży w sklepie gram.pl - obrazek 5


Najnowsze
Lubisz nas?