Zobacz Motorstorm: Apokalipsa na nowych zdjęciach

Łukasz Odziewa
2011/02/02 14:24
2
0

Nie możesz doczekać się kiedy Motorstorm: Apokalipsa wyląduje na sklepowych półkach? Sony postanowiło wrzucić do sieci kilka nowych obrazków z gry.

Zobacz Motorstorm: Apokalipsa na nowych zdjęciach


Premiera najnowszej odsłony Motorstorm już 16 października. Nic więc dziwnego, że Sony coraz bardziej podgrzewa atmosferę związaną z tą produkcją ekskluzywną dla PlayStation 3. W sieci pojawiła się właśnie garść nowych, oficjalnych screenshotów z gry. Trzeba przyznać, że graficy odpowiedzialni za Motorstorm: Apokalipsa nie próżnowali podczas produkcji gry.GramTV przedstawia:


Więcej informacji na temat Motorstorm: Apokalipsa znajdziecie tutaj i tutaj. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą zapowiedzią nowej odsłony Motorstorm.

Przypominamy również, że gra Motorstorm: Apokalipsa jest dostępna w sklepie gram.pl.

  • Zamów grę MotorStorm Apokalipsa w sklepie gram.pl

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
02/02/2011 16:39

Panie Lucjanie ta gra właśnie dopiero w ruchu nabiera rumieńców ;) Oglądałem ostatnio gameplaye i jestem kontent- Split/Secont to przy tym dziecinne igraszki. Fajnie, że w kwestii rozwałki polecieli po całości, że tak wiele się dzieje- zamiast się ścigać zaczynasz walczyć żeby w ogóle dojechać- nie czekasz aż coś się stanie, modlisz się żeby choć na chwilę się skończyło ;D Czuję, że to będzie najbardziej oczoj*** Motorstorm- nie dzięki grafice, tylko dzięki skryptom, które atakują oczy ze wszystkich stron;

Usunięty
Usunięty
02/02/2011 14:34

Gra wydaje się być podobna do flatout. Graficznie fajnie ale teraz to norma.