News

Halo z wykorzystaniem Kinect? Niemożliwe? A jednak...

Łukasz Wiśniewski, 01.02.2011 17:42 13

Być jak Spartanin pod czujnym okiem kamer Kinecta? To trochę szalone, ale okazuje się, że Microsoft nie wyklucza takiej możliwości, a nawet zabezpieczył sobie zaplecze...

Halo: Reach

Tropienie wykupionych przez rynkowych gigantów domen może przynieść ciekawe rezultaty. W ten sposób można antycypować pojawienie się nowych gier, ale czasem rezultaty mogą nieźle zaskoczyć... Przekonała się o tym ekipa portalu Gaming Reloaded, która odnalazła domenę kinecthalo.com. Z danych whois wynika, iż Microsoft wykupił ją już w czerwcu zeszłego roku, a więc w szczycie kampanii reklamowej Kinecta.

Czy wiąże się z tym jakiś konkretny projekt, czy gigant z Redmond po prostu zabukował sobie adres na wszelki wypadek, by nikt go nie sprzątnął im sprzed nosa? Tego nie ma jak się dowiedzieć. Studio 343 Industries, opiekujące się całością projektów związanych z Halo, zapowiadało co prawda, że możemy spodziewać się w przyszłości zupełnie nowych doznań, ale czy mogło chodzić o zabawę poprzez Kinect? Czy to własnie do tego projektu rekrutują oni ostatnio nowych ludzi?

najnowsze