Final Fantasy Type-0 - jest trailer!

Michał Ostasz
2011/01/18 20:07
7
0

Wiemy już, że nie zagramy w Final Fantasy Agito XIII - zamiast niej na sklepowych półkach pojawi się Final Fantasy Type-0. W sieci właśnie zadebiutował nowy trailer tej produkcji.

Final Fantasy Type-0 - jest trailer!

Rzeczony tytuł będzie niejako związany z Final Fantasy XIII, a pojawi się on już tego lata na przenośną konsolę PSP. Co ciekawe, będzie to trzecioosobowa gra akcji o dość mrocznym klimacie. Trwający ponad cztery minuty trailer rzeczonej produkcji zawiera sporo renderów oraz fragmenty rozgrywki. Możecie go obejrzeć poniżej:

Final Fantasy Type-0 z pewnością zainteresuje fanów tej liczącej sobie wiele "odcinków" serii. Wszystko wskazuje na to, że również ci, którzy dotychczas nie mieli styczności z dziełami autorstwa Square Enix będą zadowoleni. Pamiętajcie - na Type-0 czekamy do wakacji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
19/01/2011 09:55

Gdyby jeszcze działał ten filmik to z miłą chęcią bym go obejrzał. Co do samej gry, fajnie że wychodzi i to na PSP, będę miał co porabiać w pociągu w czasie podróży :)

Usunięty
Usunięty
19/01/2011 09:51

jeremyarch, jeśli sądzisz, że zainteresowanie graczy serią FF jest małe, odwiedź stronki STRICTE przeznaczone dla gier konsolowych, użytkownicy pecetów nie wiedzą o serii praktycznie nic, na blaszaki wydano bodajże tylko 3 części FF, z czego jedna jest MMO.Swojego czasu w "czasopiśmie branżowym" były zamieszczone tytuły najlepiej sprzedające się w Polsce.Mogę jedynie powiedzieć, że gdy na rynek wchodziło FFXII i FFX polscy gracze rzucili się na te gry jak na świeże mięsko, dane wg, sklepu internetowego "Ultima". Dawno to było, ale tym bardziej nie masz prawa mówić, że nikogo nie interesują kolejne odcinki FF...

Usunięty
Usunięty
19/01/2011 01:52

Czas w tym roku zainwestować w PSP. ^^
Trwa Wczytywanie