Zobacz w akcji grę Lord of Arcana

Adam "Harpen" Berlik
2010/11/24 11:23
6
0

Jak zapowiada się nowa gra akcji z elementami cRPG od firmy Square Enix? Na to pytanie odpowiada niniejszy gameplay trailer z Lord of Arcana na PSP.

Do sieci trafił materiał wideo prezentujący ujęcia z rozgrywki w grze Lord of Arcana, która reprezentuje gatunek hack'n'slash i jest tworzona przez Square Enix wyłącznie z myślą o konsoli PlayStation Portable. Zwiastun jest niezwykle dynamiczny i pozwala stwierdzić, że autorzy nie dadzą graczom ani chwili wytchnienia. Mnóstwo akcji.

Lord of Arcana opowiada o losach Horodynu. Została ona zaatakowana przez najeźdźców chcących przejąć kontrolę nad tytułowym skarbem, jakim jest Arcana, czyli kamień zapewniający ład i porządek we wspomnianej krainie. Esencję rozgrywki będą stanowić starcia z olbrzymią ilością przeciwników, których likwidować mamy przy wykorzystaniu rozmaitych narzędzi - przygotujemy je sami, bazując na częściach znalezionych podczas gry.

GramTV przedstawia:

Lord of Arcana trafi do sklepów na początku przyszłego roku.

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
24/11/2010 20:53

SE zazdrości CAPCOM Monster Huntera, grafika jest słaba, nawet jak na psp, jedynie design potworów daję rade(choć do MH się nie umywa) a gameplay też nie wygląda ciekawie.

Argael
Gramowicz
24/11/2010 17:15

Gra w Japonii dostała niezłe bęcki od graczy-recenzentów, więc lepiej się nie napalać :)

Usunięty
Usunięty
24/11/2010 15:05

Wygląda jak by to miało być mmo a nie action rpg ; ) Zwyczajny slasher, mi sie nie podoba.
Trwa Wczytywanie