News

Pokaż, że jesteś fanem Assassin's Creed i zgarnij unikatowe nagrody!

gram.pl, 08.11.2010 16:30 284

Zapraszamy do udziału w konkursie z okazji nadchodzącej premiery Assassin's Creed: Brotherhood. Dla fanów tego tytułu mamy idealne na chłodne dni asasyńskie ubrania, ale by je zdobyć, musicie pokazać swą kreatywność.

Już 19 listopada na PlayStation 3 i Xboksie 360 zadebiutuje jedna z najgorętszych propozycji tej jesieni, Assassin's Creed: Brotherhood. Wobec tak wielkiej premiery nie możemy przejść obojętnie. Dlatego też zapraszamy Was do udziału w nowym konkursie, w którym musicie pokazać, że jesteście wielkimi fanami asasynów.

Jak to zrobicie? Wasza w tym głowa. Nie będziemy nawet nic sugerować jak macie nas przekonać :). Prace konkursowe możecie wstawiać w komentarzach do tej informacji do 15 listopada włącznie. Na autorów najoryginalniejszych pomysłów czekają gadżety z Assassin's Creed: Brotherhood. Do rozdania mamy 10 koszulek i 5 zapinanych bluz z kapturem z motywem z gry (nagrody widoczne są na poniższej ilustracji).

Zainteresowani? To wrzucajcie swoje propozycje w komentarzach. Raz jeszcze podkreślamy - prace mogą mieć dowolną formę, wszystko zależy od Was. Liczymy na Waszą kreatywność i życzymy przypływu weny.

najnowsze

Podczas E3 najwięcej pisano o Cyberpunku 2077!

Firma ICO Partners sporządziła raport dotyczący treści generowanych na portalach branżowych przez targi E3. Najwięcej uwagi skupiły na sobie Xbox i polski Cyberpunk 2077.