Yakuza 4 na Zachodzie jedynie z drobnymi zmianami

Patryk Purczyński
2010/10/07 15:26
0
0

Nie będzie powtórki z rozrywki - zapewniają twórcy gry Yakuza 4. Z trzeciej części przed premierą na Zachodzie SEGA wycięła sporo zawartości, co nie spotkało się z ciepłym przyjęciem.

"Nie idźcie tą drogą!" - wykrzykiwał do władz firmy SEGA Aleksander Kwaśniewski (wespół z wieloma rozczarowanymi graczami), gdy okazało się, że Yakuza 3 na Zachodzie jest znacznie uboższa od tego samego tytułu wydanego w Japonii. Przypomnijmy, że z produkcji tej wyrzucono bary z hostessami, niektóre misje poboczne i mini-gry. Yakuza 4 na Zachodzie jedynie z drobnymi zmianami

Człowiek uczy się na błędach, a SEGA chce tę starą mądrość przekuć w czyn już przy okazji premiery Yakuza 4 w Ameryce Północnej i Europie. Tym razem wspomniane hostessy zaznaczą swoją obecność, będzie też mini-gra, w której użytkownik wybierze im strój, a nawet słynne klocki mahjong. Jak zapewnia menedżer ds. społecznościowych w SEGA of America, Aaron Webster, wycieczkę z Japonii na Zachód przetrwają także wszystkie misje poboczne.

Jedyną rzeczą, jaka nie pojawi się poza granicami Kraju Kwitnącej Wiśni, jest na ten moment mini-gra Answer X Answer. Odtworzenie jej na potrzeby Zachodu zajęłoby zbyt dużo czasu, skutkiem czego Yakuza 4 nie zdołałaby zadebiutować wiosną przyszłego roku. Na takie ustępstwa fani serii są jednak prawdopodobnie gotowi.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!