Rajd Polski - kolejna polska produkcja zapowiedziana

Adam Berlik
2010/09/13 19:57
0
0

Rajd Polski, tak brzmi tytuł nowo zapowiedzianej gry samochodowej, która znalazła się w planie wydawniczym IQ Publishing. Poznaliśmy pierwsze szczegóły i wstępny termin wydania.

Rodzimy dystrybutor gier komputerowych, firma IQ Publishing, wydał dzisiaj oficjalne oświadczenie prasowe, w którym zaanonsował grę Rajd Polski. Jak wskazuje jej nazwa, będziemy mieli tutaj do czynienia z produkcją rajdową, a co ciekawe, jej twórcom udało się uzyskać licencje Polskiego Związku Motorowego. Oznacza to, że w grze otrzymamy możliwość wzięcia udziału w tytułowych zawodach i wcielimy się w kierowców znanych z prawdziwych wyścigów. Rajd Polski - kolejna polska produkcja zapowiedziana

Jednak na tym nie koniec. Z informacji opublikowanych przez IQP wynika, że w Rajdzie Polskim możemy liczyć na wiernie odwzorowane trasy (nie tylko sam rozkład, ale także poszczególne lokacje, typ nawierzchni i inne charakterystyczne elementy). Aby tego dokonać zdecydowano się skorzystać z materiałów wideo rejestrowanych z perspektywy wnętrza samochodu rajdowego (on board).

Rajd Polski trafi do sprzedaży pod koniec listopada. Lista platform docelowych nie została podana, ale można śmiało podejrzewać, że będzie to gra dedykowana wyłącznie posiadaczom komputerów osobistych. Niebawem mamy otrzymać kolejne wieści na temat rzeczonej pozycji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!