News

Nowe pomarańczowe towary już 17 września - dziś nowy tytuł!

Cenega Poland, 06.09.2010 12:30 0

Cenega przedstawia drugi z nowych tytułów w najpopularniejszej serii gier komputerowych w Polsce

Warszawa, 06.09.2010 – Cenega, wydawca serii Pomarańczowa Kolekcji Klasyki, z przyjemnością informuje, że już 17 września do tej najpopularniejszej serii wydawniczej w Polsce, trafią cztery zupełnie nowe tytuły. Po ogłoszonym w piątek King’s Bounty: Legenda dziś prezentujemy drugi z nich: Bionic Commando!

Bionic Commando to emocjonująca gra akcji z widokiem z trzeciej osoby. Wciel się w Nathana Spencera, recydywistę działającego na zlecenie rządu. Dzięki biotycznemu ramieniu Nathan w odpowiedni sposób rozprawi się z terrorystami, którzy zagrażają całemu światu. Bionic Commando to maksymalna dawka adrenaliny w świetnej oprawie audiowizualnej!

Cechy gry:

  • Kultowa gra w nowej odsłonie
  • Korzystaj z niszczycielskiego arsenału i siej spustoszenie za pomocą obiektów w otoczeniu
  • Poruszaj się po rozległych lokacjach i skacz z drapaczy chmur
  • Zaawansowany system combosów i ewolucji
  • Doskonała oprawa grafi czna, wykorzystująca najnowocześniejsze efekty graficzne
  • Dynamiczna i emocjonująca walka z wykorzystaniem mechanicznego ramienia
  • Walcz w trybie gry dla wielu osób!

Zwiastun gry można obejrzeć na oficjalnym kanale Pomarańczowej Kolekcja Klasyki w serwisie YouTube lub bezpośrednio na tej stronie.

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki to najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły, zawsze po polsku i w doskonałej cenie. Gry, które trafiają do tej serii są ponownie testowane zarówno pod względem tłumaczenia, jak i funkcjonalności oraz poprawiane najnowszymi patchami. Do tej pory w serii PKK pojawiły się m.in. Grand Theft Auto, Bioshock, The Elder Scrolls: Oblivion, Prince of Persia, Tomb Raider, Civilization i ponad 30 innych tytułów!

najnowsze