News

Nowe pomarańczowe towary już 17 września - dziś nowy tytuł!

Cenega Poland, 06.09.2010 12:30 0

Cenega przedstawia drugi z nowych tytułów w najpopularniejszej serii gier komputerowych w Polsce

Warszawa, 06.09.2010 – Cenega, wydawca serii Pomarańczowa Kolekcji Klasyki, z przyjemnością informuje, że już 17 września do tej najpopularniejszej serii wydawniczej w Polsce, trafią cztery zupełnie nowe tytuły. Po ogłoszonym w piątek King’s Bounty: Legenda dziś prezentujemy drugi z nich: Bionic Commando!

Bionic Commando to emocjonująca gra akcji z widokiem z trzeciej osoby. Wciel się w Nathana Spencera, recydywistę działającego na zlecenie rządu. Dzięki biotycznemu ramieniu Nathan w odpowiedni sposób rozprawi się z terrorystami, którzy zagrażają całemu światu. Bionic Commando to maksymalna dawka adrenaliny w świetnej oprawie audiowizualnej!

Cechy gry:

  • Kultowa gra w nowej odsłonie
  • Korzystaj z niszczycielskiego arsenału i siej spustoszenie za pomocą obiektów w otoczeniu
  • Poruszaj się po rozległych lokacjach i skacz z drapaczy chmur
  • Zaawansowany system combosów i ewolucji
  • Doskonała oprawa grafi czna, wykorzystująca najnowocześniejsze efekty graficzne
  • Dynamiczna i emocjonująca walka z wykorzystaniem mechanicznego ramienia
  • Walcz w trybie gry dla wielu osób!

Zwiastun gry można obejrzeć na oficjalnym kanale Pomarańczowej Kolekcja Klasyki w serwisie YouTube lub bezpośrednio na tej stronie.

Pomarańczowa Kolekcja Klasyki to najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły, zawsze po polsku i w doskonałej cenie. Gry, które trafiają do tej serii są ponownie testowane zarówno pod względem tłumaczenia, jak i funkcjonalności oraz poprawiane najnowszymi patchami. Do tej pory w serii PKK pojawiły się m.in. Grand Theft Auto, Bioshock, The Elder Scrolls: Oblivion, Prince of Persia, Tomb Raider, Civilization i ponad 30 innych tytułów!

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.